2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
اگه جنس خوب و محکم بگیری حتما تا این سنم میشه استفاده کرد چون من بچه های تپل 20کیلویی دیدم که تو کالسکه میشینن
همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
2740
چرا انقدر تعجب میکنید چرا باید مریض باشه من ایران زندگی نمیمردم والا اونجا بچه هاشون تا بزرگ هم بودند تو کالسکه میشستند چرا انقدر بد به این موضوع نگاه میکنید یک چیز عادی عست این خانوم هم میخواد بره مسافرت معمولا بچه ها همکاری نمیکنند تو راه زفتن برای همین میخواد

چرا لوس دوست داری همش بجت به جونت غر بزنه خساه شدم نتونی دو قدم راه بری قشنگ بچه رو میشونی توش یک تبلتم میدی دستش بازی میکنه تو هم به راه و خریدت میرسی این طوری یا باید غر بشنوی یا همش مواظب باشی گم نشه

منم باهات موافقم عطیه جون. خخخخخ.دیگه خیلی تیتیشن!! بچه سه ساله هم میتونه راه بیاد یه مسافتی دیگه! البته هرکس بسته به شرایط خودش و جایی که میخواد بره میدونه! من برای همون خارجکیا گفتم!
یک عمر دنبال خدا گشتم تازه فهمیدم که برای یافتن خدا باید دنبال خودم می گشتم
من هنوز کالسکمو نگه داشتم با این که پسرم 9 سالش شده اصلا دلم نمیاد بدم یره انقدر این کالسکه بهم کمک کرده تو زندیگم. چون تو یک کشور غریب تنها هم بودم کلا کمک دستم همین کالسکه بودش خارج از ایران حتی میلینید مادرها برای راحتی خودشون بچع هاشونو تا سن 7 یا 8 سال هم پمپرز میکنند انقدر ذاحت بچه بزرگ میکنند منم ازشون یاد گرفتم پسرم تا نزذیک 5 سالگی پمپرز بود خیلی هم راحت و بدون دردسر ازش گرفتم نه من اذیت شدم نه اون

2706