2737
2734
عنوان

خوابیدن نوزاد دوماهه

199 بازدید | 4 پست

رفقا اولا خیلی زود زود واسه شیر بلند میشد چند هفته بود اعصابم خورد کرده بود تصمیم گرفتم هر وقت تکون خورد شیرشو بدم بعد آرغشو بگیرم بزارم سرجاش کلا نمی زارم شب گریه کنه قشنگ میخابونمش ولی الان سه روز میشه عادت کرده ساعت ۱۰ میخابونمش  ساعت ۲ یکبار بیدار میشه با آ آ صدام میزنه هر وقت توجه نشم یه طرفشو از زمین بلند میکنه میگه آ آ بازم توجه نکنم گریه زاری میکنه اون موقع هم شیر نمیخوره قهر میکنه سرشو محکم تکون میده سینمو نمیگیره بزور بهش شیر میدم میخابه  ۱۲ ظهر آنقدر خوابوندمش عادت کرده هر وقت زمان خوابش شد یادم بره گریه میکنه میخابونمش حداقل ۲ تا ۴ساعت میخوابه  البته وسطش میخاد گریه کنه نمیزارم کنارش دراز میکشم شیرشو میدم بعد بلندش میکنم اروغشو میگیرم این عادتی که باعث شدم داشته باشه، واسش ضرر نداشته باشه 

دختر منم دوماهشه و دقیقا همینجوریه ربطی به عادت نداره تو این سن همین جورین بچه ها دختر منم یکم خوابش ...

نه شب که میشه گشنش بشه با آ آ صدام میزنه هر وقت متوجه نشم یه طرفشو میده بالا میگه آ آ اون موقع هم متوجه نشم گریه میکنه سرشو محکم تکون میده تا شیر نخوره

عین بابای بیعشورشه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه شب که میشه گشنش بشه با آ آ صدام میزنه هر وقت متوجه نشم یه طرفشو میده بالا میگه آ آ اون موقع هم مت ...

عزیزم دختر منم همینه با صدا بیدارم میکنه و متوجهم میکنه که گشنشه اما من دلم نمیاد شیر ندم همون لحظه بهش شیر میدم سیر که شد آروغش و میگیرم میخوابه 

زهد ریایی،جهل مقدس...
2728
عزیزم دختر منم همینه با صدا بیدارم میکنه و متوجهم میکنه که گشنشه اما من دلم نمیاد شیر ندم همون لحظه ...

من میترسم  پرخاشگر بشه چون خیلی عصبانی میشه قهر میکنه 

تو دوران حاملگی خیلی قهر میکردم به من رفته عصبانی شدنش به باباش 

مثلا قهر کنه بخای بلندش کنی ابروهاش گره میزه میخاد گریه کنه ولی وقتی همون زمان یه کسی دیگه که باهاش قهر نباشه بلندش کنه از ته دل واسش میخنده  

عصبانی که بشه محکم پاشو میکوبه زمین خودش میده بالا اگه پاشو بگیرم سرشو تند تند تکون میده