2733
2734
عنوان

توروقران هرکی بینیشو عمل کرده بیاد

187 بازدید | 20 پست

بچه ها من ۳ روزه بینیمو عمل کردم هنوز نتونستم با سرم شستشو بدم😭 سرنگو که فشار میدم یهو همه سرم میپره تو بینیم😭 درد دارم چیکار کنم؟😭

سرنگ مخصوصی داره؟

کارای بقیه به خودشون مربوطه🤣 مگه ما گفتیم به ... مربوطه؟؟؟   توروخدا بس کنین یه جمله         

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اروم اروم فشار بده سرنگ رو و جوری تنظیمش کنه که روزای اول به دیواره داخلی بینیت بخوره نکه پرت بشه ته بینیت ک اذیت بشی.

همین سرنگ معمولیا

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2731
نباید با شدت فشار بدی آروم آروم باید اینکارو انجام بدی 

نمیشه نمیشه😭 بخاطر همین نمیتونم بزنم هر چی آروم فشار میدم شدتش زیاد میشه 

کارای بقیه به خودشون مربوطه🤣 مگه ما گفتیم به ... مربوطه؟؟؟   توروخدا بس کنین یه جمله         

عزیزم منم ۲۰ روزه عمل کردم سرنگی ک دکتر نوشته رو بگیر فک کنم سرنگ ۱۰ باشه 

بعد اینکه اصلا سرنگو تا فشار نده دستتم اروم اروم هل بده سرم بیاد بیرون اوایل با فشار کم دکتر بهم گفت فقط باید خیس بشه داخل بینی چن بار انجام بدی بینیت باز میشه 

نه

کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمن نیست، انسان دیگریست با دیدگاه دیگر، فقط همین…اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام، به همین سادگی!مشکل ما افکار بسته است..!“بلندپروازباش🕊  آسمان‌به‌کسی‌تعلق‌ندارد🌱”
با سرنگ سخته منم نمیتونستم اسگالش بخر خیلی راحت و خوبع

اون چیه

آبجی دارم میمیرم یکیو میخوام دستشو بگیرم😭😭😭 اذیتم

عزیزم منم ۲۰ روزه عمل کردم سرنگی ک دکتر نوشته رو بگیر فک کنم سرنگ ۱۰ باشه  بعد اینکه اصلا سرنگ ...

برام ننوشته خودم دو رنگ خونه داشتم مشکی و آبی هر دو سنگین میرن جلو

خب اون موقع نفستو حبس کن دیگه نمیپره گلوت من که خیلی کم شستشو میدادم

مشکلی برات پیش نیومد؟ به من میگن بایدیه وگرنه من با کیپی یجور سر میکنم

2706