2733
2734
عنوان

سقط جنین ۱۹ هفته آیا امکان پذیره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2441 بازدید | 37 پست

بايد پزشكي قانوني نامه بده تا ١٨ هفته و شش روز اخرين مهلت هست بايد سريع ديت به كار بشه. و اينكه به خاطر هر مشكلي اجازه سقط نميدن بچه من سوراخ هاي قلبي داشت ورم كليه و كيست سر اجازه سقط ندادند و دكتر گفت اين مشكلات رفع ميشه اگر هم نشد نهايتش با يه عمل! الحمدلله رفع شد و دخترم شكر خدا مشكلي نداره

اگر منظورتون مراحل پزشکی، برای موارد بزرگ، با قرص یا امپول، مادر بچه مرده، رو زایمان میکنه.

که واقعا از زایمان معمولی سختتر، تجربه داشتم.

حتما هم باید در بیمارستان باشی، واقعا سخت بود.

برای من کلی خون تزریق کردن، از زایمان طبیعیم وحشتناکتر بود

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

از طرفی خواهرم لگن اش توی تصادف شکسته  اصلا یه وضعی ک نمیشه توصیف کرد خیلی داغونیم  نگران ...

اخع عزیزم اینچیزایی که میگید پزشک باید درموردش نظر بده

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2742

باید مدرک داشته باشه که این جنین کلا ناقصه وباید سقط شه.اگر ۱۸هفته بود به نظرم خودشون سقط میکردن ۱۹هفته شرایطش یکم سختتره،یکی دوتا دکتر دیگه ببرینش شاید تشخیص اشتباه باشه.انشالله که خیره

خدایا خودت حفظش کن🙏

تا ۲۰ هفتگی در صورت اینکه پزشک معتمد پزشک قانونی( ترجیحا پریناتولوژیست) نامه بده که جنین مشکل داره توی بیمارستان سقط می کنن، چون لگنش شکسته احتمالا سزارین میشه

2740

دوستای عزیزم این جنین زمانی ک تو شکم خواهر بوده خواهرم تصادف کرده 

یه آدم تصادفی رو از سونو ، رادیولوژی، اتاق عمل و کلی اشعه های خطرناک رد کرد حساب کنید اینجوری جنین سالم میمونه حتی کلی دارو و سرم و آمپول به خواهر میزدن 

جنین از هر لحاظ مشکل داره و خواهر نمیخاد نگهش داره اما مشکل اینجاست ما دیر متوجه شدیم 

یعنی دکترهای کار بلد ما متوجه بارداریش نشدن 

دوستای عزیزم این جنین زمانی ک تو شکم خواهر بوده خواهرم تصادف کرده  یه آدم تصادفی رو از سونو ، ...

الان بخدا خودمم باردارم ولی یه هفته پریود نشدم متوجه شدم باردارم و خیلی مراقبت کردم اما خواهرم تازه ۱ماهه فهمیده 

دکتر قبول نمیکنه بهش نامه سقط بده منم از خواهرم دورم کامل در جریان موضوع نیستم فقط تا حدودی میدونم ک شرایط اینه 

2706