2733
2739
عنوان

چطوری بر اضطراب زایمان غلبه کنم

2480 بازدید | 13 پست
سلام دوستان
من هفته 29 بارداریم. دو سه روزه به شدت افسرده شدم. البته من ایران نیستم و اینجا هیچ کس رو ندارم و تنهایی از یک طرف و بی تابی مادرم تو ایران از طرف دیگه حالم رو خیلی بد کرده، الانم که دارم تاپیک می زنم باید مدام اشکامو پاک کنم تا ببینم چی می نویسم. می ترسم، اضطراب دارم، تنهام کسی این وضعیت رو تجربه کرده چکار کنم بهتر بشم
آخی عزیزم توکلت به خدا باشه همش به چیزای خوب فکر کن ذهنتو در گیر چیزای منفی نکن مثبت فکر کن انشالله همین انرژیا مثبت برای زایمان و روزای اول به خودت بر میگرده نمیتونین شرایطی فراهم کنی مامانتون بیاد پیشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
منم همینه اوضاعم و دلم برای مامان و بابام پر می کشه ... به خودت بگو که من یه زن قوی هستم ... مادر شدن منو قوی تر هم می کنه ( اینو بنویس بزن به در و دیوار )

خوب شد یادم افتاد ... من یه زمانی روی دیوار اتاقم این شعر حافظ رو نوشته بودم و هر روز می دیدمش اونوقتها خیلی قوی تر بودم به نظرم .... شعره این بود :

من نه آنم که زبونی کشم از جور فلک
چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد
2740
سلام سما جان
من دوره ای که این شرایط رو داشتم پیش روانشناسم دوره ی ریلکسیشن رو گذروندم خیلی خوب بود یه دونه سی دی موسیقی درمانی هم و آموزشی هم داد تو.صیه می کنم پیششون برید اگه تهران هستی این شمارشو بگیر یه صحبت داشته باش و برای یک دو جلسه وقت بهت میده.
9092301285
سلام سما جان
من دوره ای که این شرایط رو داشتم پیش روانشناسم دوره ی ریلکسیشن رو گذروندم خیلی خوب بود یه دونه سی دی موسیقی درمانی هم و آموزشی هم داد تو.صیه می کنم پیششون برید اگه تهران هستی این شمارشو بگیر یه صحبت داشته باش و برای یک دو جلسه وقت بهت میده.
9092301285
azizam manam iran nistam hafteye 20 bardari hastaam va bazi vaghta kheili mitarsam , ino bedon ma to in doran tabiye ama vase maha ke tanhayim ye kam sakhtare avazesh hameye karaye nini ro khodemon anjam midimo az hamahs lezat mibari
be onayi fekr kon ke arezoshone nini dashte bashan
ya kasayi ke aslan kasio nadaran
ma ozamon az ona kheili behtare
va az hame mohem tar khodaro darim va bad hamsaremon ro
be jash fekraye khob kon va aramehs dashte bash
piade ravi kon ta zaye mane rahaty dashte bashi aziazam manam barat 2a mikonam
bebakhshid man fonte farsi nadaram midonam khondanesh kheli sakhtee