2733
2739
عزیزم یه سوال روزی فقط یکی از تاپیکها حذف میشه یا هر تعداد لینکی که بزاریم‌حذف میشه؟

گفتن روزی یکی 

اما بعضی کاربران هر ۱۰ دقیقه ای یه لینک می گذارن اگر نی نی یار متوجه بشن بهشون میگن روزی فقط یکی.

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتن روزی یکی  اما بعضی کاربران هر ۱۰ دقیقه ای یه لینک می گذارن اگر نی نی یار متوجه بشن بهشون ...

ممنون عزیزم .اخه منم چند تا لینک گداشتم که فقط یکیش حدف شده تعجب کردم 

ممنون عزیزم .اخه منم چند تا لینک گداشتم که فقط یکیش حدف شده تعجب کردم 

خواهش می کنم.

🦋🦋🦋

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋
2731