2733
2734
عنوان

بگید چکار کنم

80 بازدید | 7 پست

سر اینکه مامانم نسبت به برادرم حساسه باهاش بحثم شد متاسفانه 

مامانم نمیخواد قبول کنه اونو بیشتر از ما دوست داره 

بارها برادرم به من و همسرم بی احترامی کرده با اینکه کوچیکتره بارها و بارها اما هر جا میخوایم بریم باید برادرمم بدونه و بیاد اما اونا خودشون هر جا برن به ما نمیگن به مامانم گفتم من نمیخوام بهش بگم کجا میخوام برم اصلا دوست ندارم اونام بیان کلی ناراحت شد و ... 

گفتم از برادرم بدم میاد متنفرم چون همیشه بهم بیاحترامی کرده و عذرخواهی نکرده شمام طرفشا گرفتی مامانم خیلی عصبانی شد و گفت کینه را تا ابد باخودت داشته باش اون به من بیشتر از تو احترام میذاره 

قلبمشکست چون نه تنها احترام نمیذاره بلکه بارها به خاطر خانمش به مامانم بی احترامی کرده هیچ کاری هم براش نکرده 

خلاصه از مادرم دلگیرم اونم از من ناراحته نمیدونم چکار کنم از طرفی خوشحالم حرفما زدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
متاسفانه مامانم قبل من بهشون میگه انتظار داره منم بهش بگم 😔

خب این انتظار رو خودت بوجود آوردی عزیزم دارم میگم شما به عنوان خانواده مستقل میتونی بری سفر بدون اینکه خانواده خودت و همسرت مطلع شن بعدا هم فهمیدن بگید یهویی شد یا یهویی هوس سفر دونفره کردیم بعد دیگه اگه حرفش شد بگید خیلی خوش گذشت و ... که یعنی چی یعنی دو نفری دوست دارید نه با بقیه

وقتی اینجوری برخورد کنی از شما دیگه انتظاری ندارن اولش سخته اما بعدش شیرینه ... اینجور که تعریف میکنی انگار شما هنوز باوجود ازدواج به استقلال کامل نرسیدی

خب این انتظار رو خودت بوجود آوردی عزیزم دارم میگم شما به عنوان خانواده مستقل میتونی بری سفر بدون این ...

نه اینطور نیست 

همسرم با برادرم شریکن یعنی قبلش باهم هماهنگ میکنن اما همسرمن وقتی میخواییم بریم به اون میگه ولی اون نه 

مامان من به خاطر شراکتشون میگه زودتر بهش رگید من میگم نه موقعی که میخوام برم میگم اما حس پسر دوستیش نمیذاره 

نه اینطور نیست  همسرم با برادرم شریکن یعنی قبلش باهم هماهنگ میکنن اما همسرمن وقتی میخواییم بری ...

عزیزم اصلا شراکت یا هرچی سفر خونوادگیتون به تو و همسرت مربوطه با همسرت هماهنگ باش که جز خودتون کسی متوجه نشه