2733
2734

اصلاهمکاری نمیکنه،دوسالوشش ماهشه،خیلی بهش فرصت دادم ولی فایده نداره،ماشاالله بچه خوش زبونیه ولی جیششونمیگه،دستشویی هم میبرم کارشونمیکنه،بعدکه میادبیرون توشلوارمیکنه،دیروزتوشلوارش هم جیش زدهم پی پی،خیلی ناامیدم😔برام شده کابوس،لطفاکسی راهی بلده راهنماییم کنه،ممنون میشم🌹🙏

چقدر بی بابا بودن سخته😔میشه صلوات بفرستین برای شادی روح باباجونم.ممنون🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودت تند تند بپرس بگو دیش داری بگو خودم ببرم مامان  ...

میبرم،میگم ولی فایده نداره😭تودستشویی انجام نمیده

2742

بنظرم هنو امادگی نداره...از این عروسکا هستن ک جیش میکنن🤭🤭🤭از اونا بخر ببر دستشویی شاید تقلید کنه ازش

ما بد نبودیم..بلدبودیم،دنیا مارو نمیخورد..ما تُنگ بودیم،اگه دریا بودیم که ماهیمون نمیمُرد..سیل اومد،هرچی رویا جمع کردم با خودش بُرد.... مَبر ز موی سپیدم،گمان به عمر دراز، جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی..  جان چه میدانست،از دنیا چه ها خواهد کشید...اگه امضام به چشمت خورد لطفا واسه حرف زدن و سلامتی بچه هام دعا کن مرسی مهربون❤💙💜

خودت توی توالت باهاش بشین بذار جیش کردن تورو ببینه، چون می‌ترسه اونجا دستشویی نمیکنه

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت

خوب هنوز آماده نیست بهش فرصت بدید،پسر من و پسر جاری دختر خالم همسنن تازه اون یک ماهم بزرگتره،پریشب تولد ۳ سالگیش بود هنوز پوشکش میکنن ولی من پسرمو یک ساله از پوشک گرفتم،بچه دوستم دو سالشه زوری میخواد از پوشک بگیرش خوب بچه آماده نیست فشار عصبی میاد بهش،بچه با بچه فرق داره نباید اجبارشون کرد

بلندترین فریاد من سکوت من است...
2740
بنظرم هنو امادگی نداره...از این عروسکا هستن ک جیش میکنن🤭🤭🤭از اونا بخر ببر دستشویی شاید تقلید کنه ...

دوسالونیمشه،خیلی باهوشه ولی برای دستشویی اصلاهمکاری نمیکنه،خیلی ببخشیدباخودم بردمش بهش نشون دادم ولی بازم فایده نداره،صندلی هم براش گرفتم تواونم کارشوانجام نمیده

مامان گل آمادگیشو نداره چرا حالا اینقدر عجله داری دوقلوهای من سه سال و چهار ماهگی آمادگی داشتن راحت بدون اینکه شلوار در بیارن میرن روی سنگ توالت دستشویی میکنن اصرار استرس برای بچه خوب نیست که بعدا مشکلات جدی تری سر راهتون قرار میگیره 

مامان دوقلوها هستم😍😍
دوسالونیمشه،خیلی باهوشه ولی برای دستشویی اصلاهمکاری نمیکنه،خیلی ببخشیدباخودم بردمش بهش نشون دادم ولی ...

ماشالله بهش هنوز وقت داره خواهر من ده دیقه به ده دیقه میبرد میگفت جیش جیش جیش جیش خخخخ جیش میکردن اگه داشتن کم کم یاد گرفتن...هرچی فشار میاری به بچه ها نتیجه عکس میده...

ما بد نبودیم..بلدبودیم،دنیا مارو نمیخورد..ما تُنگ بودیم،اگه دریا بودیم که ماهیمون نمیمُرد..سیل اومد،هرچی رویا جمع کردم با خودش بُرد.... مَبر ز موی سپیدم،گمان به عمر دراز، جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی..  جان چه میدانست،از دنیا چه ها خواهد کشید...اگه امضام به چشمت خورد لطفا واسه حرف زدن و سلامتی بچه هام دعا کن مرسی مهربون❤💙💜
میبرم،میگم ولی فایده نداره😭تودستشویی انجام نمیده

دختر من ۲سال و ۳ماهش.۱ماه از جیش گرفتم البته قبلنا هم میگفت مامان اَی ولی میترسیدم ی وقت نگ

۱۰ روز تمام هر ۱۰ دقیقه میبردم دستشویی اخرش روز ۱۰ خودش گفت

البته ببخشید خودمم باهاش میرفتم و خودم هم انجام میدادم ک ببینه.چون با عروسک میبردم ب شوخی عروسک رو میگرفت دستشویی و بعدش پرت میکرد 

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲

زوده هنوز خیلی کوچولوعه یاد میگیره  پسر من الان رفته تو ۴اما هنوزم تو شلوارش پی پی میکنه  خیلی باهاش کار کردم و یاد دادم بی فایدس

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706