2733
2734
سلام اگه میدونید توروخدا بگید روی سر دخترم که مهد میره فقط تخمهاشو دیدم رفتم بهداشت یه شامپو دادشستم مایونز هم زدم و شونه کشیدم حالا به نظرتون چکارکنم دیگه؟میترسم تا عید خلاص نشم ازش
هیچ چیز و هیچ کس نمی تواند تورا نگران کند...اگر او را که مراقب توست باور کنی...!
منم سر دخترم داشت از یه بچه تو مراسم ختم گرفته بود. بعد از کلی شامپو مایونز زدم و هشت ساعت پلاستیک کشیدم.بعد با شونه ریز زدم.و بعد از حموم حسابی با دستهام تخم ها رو کشیدم بیرون..یه هفته در این حال بودم.همه خونه رو هم شستم.
ONLY. GOD.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه بار توی یه برنامه مستند تلویزیونی دیدم که می گفت به سری که شیپش داره نرم کننده مو بزنی و بعد با شونه دندونه دار شونه بزنی شیپش از بین میره نرم کننده مو باعث خفه شدن شیپش میشه
2728
2740
مامان هانیتا واقعا وحشتناکه منم گفتم با اینکه تصویه کردیم با مهد تا خرداد دیگه نمیذارم بره آخه دخترمنم خیلی خیلی دوست داره مهدشو
هیچ چیز و هیچ کس نمی تواند تورا نگران کند...اگر او را که مراقب توست باور کنی...!
سلام منم دخترم چند ماه پیش گرفت، شامپو پر پترین بزن سه روز پشت سر هم ، بعد از اوم هر پنج روز تا سه مرتبه، دسته های چندتایی از موهاش جدا کن با دقت اتو بکش، اتو رو که از رو تخما رد میکنی صدای تق ترکیدنشو میفهمی، تخما با اتو زایل میشندقت کن که هیچ تخمی باقی نمونه چون اگه بمونه بهد پونزده روز دوباره تبدیل به شپش میشه،اون سه مرتبه شامپو پنج روز یه بار رو حتما انجام بده ملافه ها رو هر روز عوض کن کل خونه و مبلا رو جارو بکش هر روز ، ضمنا خودتونم چک کنید به احتمال زیاد گرفتید، خیلی کار سختی پیش رو دارید، اگر دقت نکنید دوباره برمیگرده
2706