2737
2739
عنوان

زایمان هفته ۳۵

4710 بازدید | 38 پست

سلام،بارداری اولم دخترم ۳۵هفته بدنیا اومد،الان باز باردارم و هفته ۳۵هستم،کسی میدونه چون قبلی زودرس بوده اینبار هم زودرس میشه یا نه؟سابقه داره کسی دومیش اصلا زودرس نشه و تا آخر بمونه؟؟؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
ممکنه ولی شما سابقه زودرس داری برات آمپول ریه و اینا میزنن 

خودت رعایت بکن که زود بخ دنیا نیاد احتیاط بکنی من زنداداشم اولی ۳۵ دومی ۳۹ سومی ۳۹ سزارینیم بود البته اولی نموند واسش

2738

اره ما دو تا فامیلمون اینجوری شدن

بچه اولشون ۳۵ و ۳۷ هفته بدنیا اومدن 

بچه دومشون یکیش ۶ ماهه بدنیا اومد بیچاره بچه چشمش لوچه گفتن ۷ سالگی باید عمل بشع

اون یکی هم بچه ۳۵ هفته زایمان کرد

هر کس تمام حق الناس هایی که به گردن دیگران دارد، آن را ببخشد،منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
میترسم طاقت نیارم استرسم از همینه 

عزیزم دیگه ۳۵ هفته اخرشه نگران نباش ما فامیلامون همین هفته ها زایمان کردن حتی دستگاه هم نرفتن

البته به جز یکی که ۶ ماهه دنیا اومد

هر کس تمام حق الناس هایی که به گردن دیگران دارد، آن را ببخشد،منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

ربطی نداره ها بچه قبلی ممکنه ۳ ماهه سقط بشه یعنی دیگه کلا بچه هاش سقط میشن و نمیمونن؟ اونایی هم که سقط مکرر دارن درمان میکنن چه ربطی داره چون اون ۳۵ بوده اینم ۳۵ بشه فقط سزارین ها ۳۷ ۳۸ هستن همشون

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش
خودت رعایت بکن که زود بخ دنیا نیاد احتیاط بکنی من زنداداشم اولی ۳۵ دومی ۳۹ سومی ۳۹ سزارینیم بود البت ...

یعنی استراحت تاثیر داره؟ایشون استراحت کرد دوتای بعدی رو؟؟

2706