2752
2734

چجوری باشه خوبه ؟ چی داشته باشه ؟ 

محض اطلاع خانومایی که مثل نقل و نبات تهمت هرزگی به این و اون میزنید و از کلمات بسیار زشتی درمورد کسایی که ازشون بدتون میاد استفاده میکنین محض اطلاعتون کارتون جزء حدود سفت و سخت الهیه و ۸۰ ضربه شلاق داره درصورت عدم اثبات و غیر از این مورد ناسلامتی ما مسلمونیم کجای دین ما اجازه تهمت و توهین داده اونم تهمت به این بزرگی . اون بزرگوارایی هم که میگن دینشون انسانیته گمون نکنم هیچ جای دین انسانیتم همچین چیزی باشه که اگه باشه دیگه انسانیتم نیست 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
امضات‌.... خیلییی حق بودددد👌🏻👌🏻

🌹🌹🌹🌹🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

محض اطلاع خانومایی که مثل نقل و نبات تهمت هرزگی به این و اون میزنید و از کلمات بسیار زشتی درمورد کسایی که ازشون بدتون میاد استفاده میکنین محض اطلاعتون کارتون جزء حدود سفت و سخت الهیه و ۸۰ ضربه شلاق داره درصورت عدم اثبات و غیر از این مورد ناسلامتی ما مسلمونیم کجای دین ما اجازه تهمت و توهین داده اونم تهمت به این بزرگی . اون بزرگوارایی هم که میگن دینشون انسانیته گمون نکنم هیچ جای دین انسانیتم همچین چیزی باشه که اگه باشه دیگه انسانیتم نیست 

عزیزم  پسرخالم تو رستوران سنتی با اجرای زنده و اینا مراسم عقد گرفت ، همین فامیلای نزدیک بودیم دیگه مفصل بزن و بکوب بود 

ولی خب عروس لباس عروس تنش نبود کت شلوار بود 

بعدا ی روز با لباس عروس و اینا رفتن آتلیه 

بهترین کار همینه عزیزم 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 

عزیزم در حد توان برگزار کنید.

مهم حال دل خودتان باشه.

من یه عقد ساده داشتم با یه مدل غذا و شیرینی و میوه معمولی 

ولی مثلا دختر عموم تالار بزرگ و کلی هزینه کردند که بعدا گفتند نزدیک ۱ میلیارد هزینه شد.

فقط ۵۰ میلیون گل طبیعی بود.

منم کل مراسمم چون فقط تعداد کم دعوت داشتیم کمتر از ۵۰ تومان هزینه کردیم.

من طلا کلا شاید ۱۵ تومن.

یکی سرویس دختر عموم شد ۴۵۰ تومان برلیان بود.

بستگی به شرایط داره.

من واقعا همیشه در حال بالا و پایین شدن هستم توی زندگی

امیدوارم هیچ کسی در این جهان هستی آنقدر ناامید نشه که فک نکنه حتی خدا را هم نداره، از خدا میخواهم اعتماد و امید به بهبودی در اعماق قلب مردم سرزمینم ریشه بزنه😍🤲
2740
ولی حتما لباس عروس بپوش و عکس و فیلم هم بگیر پذیرایی بسته به بودجه خودتون داره 

آخه مسئله اینجاست عروس با ابنکه عاشق لباس عروسه دوست داره مهمونیش چون فقط فامیلای نزدیک طرفین هستن دیگه مختلط باشه ولی خب محجبه است سر همین نمیدونه چیکار کنه یکم شک داره جدا باشن یا مختلط مخصوصا اینکه از عقد تا سر خونه رفتنشون فاصله است 

ما همینطوری بودیم. هیچ مشکلی هم پیش نیومد.

البته دوره کرونا بود اما کلا از مراسم و افه عروس گرفتن خوشم نمیاد .

فقط دقت کن خیلیا کادو نمیدن به بهانه مراسم نگرفتن..اما الان هر کدوم عقدشونه ما باید کادو میلیونی بدیم.

عزیزم در حد توان برگزار کنید. مهم حال دل خودتان باشه. من یه عقد ساده داشتم با یه مدل غذا و شیرینی ...

مشکل مالی ندارن ولی خب میگن هزینه الکیه 

مشکل مالی ندارن ولی خب میگن هزینه الکیه 

حیفه عزیزم آدم یکبار عروس میشه در حد معمول برگزار کنید.

من همسرم واقعا از سمت خانواده هیچ حمایتی نداشت خودش بود و خودش 

ولی داماد عموم ماشالله پدرش همه کار کرد هرچی اینها میگفتند کمتر هزینه بشه میگفتند نه ۱ بار عروسی میگیرند درست و حسابی باشه.

امیدوارم هیچ کسی در این جهان هستی آنقدر ناامید نشه که فک نکنه حتی خدا را هم نداره، از خدا میخواهم اعتماد و امید به بهبودی در اعماق قلب مردم سرزمینم ریشه بزنه😍🤲
آخه عروس میگه یکی از فامیلامون عروسی هرکی رفته آخرش گریه عروس رو درآورده و پشتش کلی حرف زده پیش فامی ...

چی بگم والا هرچی صلاح میدونید.