2733
2734
عنوان

سابقه سقط داری بیا خواهشن

| مشاهده متن کامل بحث + 243 بازدید | 44 پست
چند هفته ای؟ وای منم از ۴ هفته لکه بینی دارم تا الان ک ۷ هفته ام.هنوز سونو قلب نرفتم نگران شدمو 😣 ...

نگران نباش انشالله هیچی نیست من ۴ هفته رفتم گفتن احتمالا پوچ ۶ هفته رفتم باز پوچ بود ۷ هفته رفتم دیگ گفتن حتما پوچ و باید سقط شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سیاهدانه امتحان نکردم هنوز باردار شدی بعدش؟

پیگیری کن ببین چرا این اتفاق افتاده بعد اقدام کن دوباره.

منم دوبار پوچ شد آخرش مشخص شد انعقاد خون دارم .

برای منم خودش میفتاد و نیاز به کورتاژ نشد خداروشکر

عید سقط شد  مهر باردار شدم با دارو البته که چند روز دیگه میاد

بسلامتی ... بد سقط چند وقت بد اقدام کردی؟؟ یعنی بلافاصله اقدام کردی من همینم با دارو باردار شذم دعا کن منم باردار شم خیلی میترسم بازم پوچ یا اینجوری شع

پیگیری کن ببین چرا این اتفاق افتاده بعد اقدام کن دوباره. منم دوبار پوچ شد آخرش مشخص شد انعقاد خون د ...

میگن بار اول ازمایش اینا نمی نویسن میگن طبیعی ... حالا من باز به دکترم میگم ولی میخوام سری اقدام کنم چون میگن بد سقط زود باردار میشی من الان ۸ ماه اینو هی اقدام کردم با دارو قرص نمیشد شد این شد ....  حالا میترسم باز ولیی چیکار کنم

2740
 بسلامتی ... بد سقط چند وقت بد اقدام کردی؟؟ یعنی بلافاصله اقدام کردی من همینم با دارو باردار شذ ...

من بلافاصله اقدام کردم ولی دارو نمیخوردم شهریور یه دکتر پیدا کردم رفتم پیشش مهر با داروهاش گرفتو موند

Life goes on😊😊
من بلافاصله اقدام کردم ولی دارو نمیخوردم شهریور یه دکتر پیدا کردم رفتم پیشش مهر با داروهاش گرفتو مون ...

من دارو زیاد مصرف کردم لتروزل به علاوه امپول های تقویتی و ازاد سازی بد ۸ ماه جواب داد ک این شد ... حالا میترسم ولی میخوام بلافاصله باز اقدام کنم شاید رحم  اماده اس گرفت سالم موند

پیگیری کن ببین چرا این اتفاق افتاده بعد اقدام کن دوباره. منم دوبار پوچ شد آخرش مشخص شد انعقاد خون د ...

منم انعقاد خون دارمو دوتا سقط که خودش دفع شد تو هفته زیر ۱۰

تا سر این بچه اسپرین خوردمو انوکسا زدم 

Life goes on😊😊
2706