2737
2739
عنوان

سوختگی

91 بازدید | 12 پست

خانوما من دارم ازدواج میکنم و دستم سوختگی داره و این سوختگی روی یه قسمت ازسینمم هست که باعث نامتقارن شدن سینه هام شده این موضوع سوختگی دستمو به طرف گفتم و گفتن موردی نداره اما موضوع نامتقارن بودنو نگفتم به نظرتون چیکار کنم خیلی نگرانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
ینی با هر خاستگاری میاد و باهاش ب توافق میرسه بگه؟

عزیزم اگر فرم سوختگی جوریه که سینه شکل و شمایلش عوض شده  خیلی ناجور بدفرم شده شاید واقعااا بخوره تو ذوق طرف بعدا ازش ناراحتی بگیره که چرا نگفته بهش . من نمیدونم مشکلشون چه قدره.. اگر در حد کمه نه ... اگر خییییییلی زیاده آره

عزیزم اگر فرم سوختگی جوریه که سینه شکل و شمایلش عوض شده  خیلی ناجور بدفرم شده شاید واقعااا بخور ...

متوجه منظور شما واقعا هستم ولی میگم اگر این خاستگار با فهمیدنش بره بنده خدا باز ب خاستگار بعد باید بگه و تا یکی قبول کنه همه باید بدونن ک اینجوری

متوجه منظور شما واقعا هستم ولی میگم اگر این خاستگار با فهمیدنش بره بنده خدا باز ب خاستگار بعد باید ب ...

نمیدونم اینم هست 😒. ولی معمولا اگر از خود خانم خوششون بیاد اون قدر مهم نیست این موضوع عادی و طبیعی میشه به مرور اگر مرد خوبی باشه و خانم و واقعا بخواد مشکلی فکر نکنم داشته باشه