2737
2734

شنیدم استفاده حنا برای رفع کیست و تنظیم تخمدان عالیه و اینکه تو حمام هم روی سر گذاشته بشه هم کل بدن اسکراب بشه باهاش، کسی استفاده کرذه؟ چه مدت باید حنا رو بدن و سر بمونه؟ امروز استفاده کردم ولی سریع شستم رنگ نگرفت و بدنمم خیلی نرم شده اما نمیدونم چ مدت باید بمونه 

کسی میدونه بگه 

به خودت و زیباییت اهمیت بده وگرنه لابه لای زندگی از بین میری و هیچکس نمیفهمه ..............

من فقط برای فایده ش برای موهام استفاده کردم برای بدن تاثیری نداره 

گر جهنم میروی مردانه رو و بدان جهنم را داغی معناست و جنگ را خون ،  در خود ببین بعد بخواه              خلاص🌱                                                                    بچه ها نخندینا ... ! 🕊                                    
من فقط برای فایده ش برای موهام استفاده کردم برای بدن تاثیری نداره 

از طب اسلامی پرسیدم و دو نفری هم می‌شناختم که پریود نمی‌شدن با حنا شدن بخاطر همین میخوام بدونم کسی بوده. خواهر خودمم تو 37 سال سن دوقلو باردار شد همینا رعایت کرد 

به خودت و زیباییت اهمیت بده وگرنه لابه لای زندگی از بین میری و هیچکس نمیفهمه ..............

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نوره وحنا فک کنم خوبه 

اگه روبیکا داری درخواست بده لینک بدم برای این سوالهاس 

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 
2728
نوره وحنا فک کنم خوبه  اگه روبیکا داری درخواست بده لینک بدم برای این سوالهاس

درخواست بده بفرست برام

نوره زدم و بعدش حنا استفاده کردم خدایی خیلی نرم شده بدنم 

نوره وحنا فک کنم خوبه  اگه روبیکا داری درخواست بده لینک بدم برای این سوالهاس

شماهم تو تو تاپیک هات زدی تنبلی تخمدان داری 

چرا استفاده نمیکنی خودت؟ 

از طب اسلامی پرسیدم و دو نفری هم می‌شناختم که پریود نمی‌شدن با حنا شدن بخاطر همین میخوام بدونم کسی ب ...

من از ۲ سالگیم میزاشتن برام بعد کم کم خودم گذاشتم برای بدن حنا بی رنگ خوبه برای موها با رنگ بعد کلا نمیدونم برا من فقط برا موهام خیلی خوب بود 

گر جهنم میروی مردانه رو و بدان جهنم را داغی معناست و جنگ را خون ،  در خود ببین بعد بخواه              خلاص🌱                                                                    بچه ها نخندینا ... ! 🕊                                    
2738
تنظیم نیستی خودت ؟ اصلاح سبک انجام بده 

بودم بهم ریختم 

کلا ترشی دوغ ماست سردیجات نمی‌خورم 

پیاده روی دارم

و.... 

من از ۲ سالگیم میزاشتن برام بعد کم کم خودم گذاشتم برای بدن حنا بی رنگ خوبه برای موها با رنگ بعد کلا ...

حنای خالص خریدم ک مشکلی نباشه 

نوره کیستا ازبین مبیره دیروز برای اولین بار نوره زدم واای کل خونه بو گرفته😂😐 

من نوره زرنیخ دار خریدم 

اصلا بو نگرفت 

شماهم تو تو تاپیک هات زدی تنبلی تخمدان داری  چرا استفاده نمیکنی خودت؟

نوره استفاده کردم فعلا دارم یکم رو خوردنی ها کار میکنم 

و ورزش یکم خسته شدم ولی انجام میدم منم دوره زدم حنا تنبلی کردم

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 
نوره استفاده کردم فعلا دارم یکم رو خوردنی ها کار میکنم  و ورزش یکم خسته شدم ولی انجام میدم منم ...

ببین از پیج طیطه سفارش بدید هم حنا هم نوره 

واقعا خدا خیرشون بده خالصه 

بودم بهم ریختم  کلا ترشی دوغ ماست سردیجات نمی‌خورم  پیاده روی دارم و....

1.شبها تا قبل 12 بخوابی و صبحها قبل ۸صبحانه بخوری
2.هرروز حداقل نیم ساعت پیاده روی سریع و یا ورزش داشته باشی و چندبار نفس کشیدن عمیق سه ثانیه حبس و فوت کردن
3.حذف قند ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌وشرینیجات و نوشابه و کیک و بیسکویت و مواد کارخونه ای  و مواد نگهدارنده و آبمیوه  فست فود ومغزهای بوداده ولبنیات،حذف قندیجات رو جدی بگیر
4 مصرف روزانه بادام درختی  و مصرف جوانه ها ودرصورت استفاده مغزهای دیگر مغزهای خام استفاده بشه
۵.مصرف هل زنجبیل دارچین همراه چای
۶. وزنت رو بیاری پایین ،هرچند کیلو که باشی
من خودم یک روز درمیون بادکش گرم تخمدان که زیر ناف هست رو انجام میدم این رو هم انجام بده حتما .
و اینکه برای پایین آوردن قند چون بالابود چندماهی متفورمین خوردم خواستی این رو هم بخور ،کسایی که تنبلی دارن بهشون میدن .
همه موارد رو باهم انجام بده ،پیج بارداری فلوراتاجیک رو دنبال کن و هایلایت تنبلی تخمدانش رو ببین
و تو قرصهای گیاهی ویتاگنوس ، فمودین ،پونیکا  گیاهی و یه پودر اینوفولیک  هست که خیلی هم تعریف کردند و من هم از هرسه تاش استفاده کردم اما همه رو باهم نخور یکیش رو انتخاب کن  اسماشون رو گفتم که آشنا بشی با داروها و همراهش نکات رو رعایت کن  ،البته تو اصلاح سبک این قرص‌ها نیست و بدون مصرف قرص هم موثره و فقط پودر اینوفولیک رو ماماهای اصلاح سبک توصیه کردن  
همه چیز دست هورمونهاست وقتی بدن تنظیم بشه اونها هم منظم میشن  ، لباسهای نخی بپوش ، اگر طبعت سرده پاهاتو گرم نگه دار ،صبحونت رو با چیزی شروع کن که طبعش گرم باشه مثل آبجوش و زنجبیل مثل حلوای بارداری که دستورش تو سایت هست آردوخرماست با پنج نوع ادویه ، ظرف شستنی شکمتو ببند یا پیشبند ببند شکمت به سینک نخوره سرد بشه  ، ویتامین دی بخور ،زینک بخور .
حتما رعایت کن و خسته وناامید نشو حتی بعد شش ماه هم نامید نشو ،بدن با بدن فرق می‌کنه تو جوابدهی  ،من بیشتر از هشت دکتر متخصص و طب سنتی طی شیش سال عوض کردم که حاصلی برام نداشت حدود دوسال پریودم قطع شده بود که اصلاح سبک انجام دادم.

2706