2733
2739

پریروز رفتم دکتر زنان.یه چند ماهی بود عادت ماهیانم اصلا نرمال نبود الان هم دو ماه عادت نشدم درد شکمی و تمام علایم رو دارم ولی هیچ خبری نیست.از اول هم همین مشکل داشتم ولی الان یه پنج ماهی خیلی شدید شده بود خیلی شدید شده.آزمایش هورمونی  گفت سالم چکاپ خون هم موردی ندارد ولی سونو گفت به اکوژن در تخمدان چپ با سایز 11در10.6 دارم که باید پاتولوژی benign  انجام بشه ولی اول دارو داد تا سه ماه گفت بعد سه ماه بیا دوباره سونو بده شاید کیست آب شده البته تخمدان های چپ و راست هم گفت کیست داره واقعا خودم باختم حالم خوب نیست ،😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ننرس این ب این معنی نیست ک حتما چیز بدیه، منم پارسال گفت یه توده تو سینته ک هر شش ماه یکبار باید بیا ...

شما حتما پیش یکی دو تا دکتر دیگه هم برو، اصلا به حرف یه دکتر خصوصا اگر خودش سونو و مامو رو انجام میده اعتماد نکن

عزیزم نگران نباش درست میشه  خواهرشوهرم چند روز پیش دختر بوده دکتر‌گفته باید رحم تو تخلیه کنی خ ...

وای خدا چه بلایی افتاده یه جون ما زنا من از سرطان میترسم اگه بد خیم باشه دیگه کارم تمومه

2740
2706