2737
2734

بتای من ۲۹بود بعده ۴۸ساعت شده ۹۱،دکتر میگه باید شنبه دوباره ازمایش رو‌تکرار کنم شاید خارج رحمی باشه

خدایا خودت حفظش کن🙏

خارج رحمی عدد بتا معمولا خیلی خیلی بالاس

سلام دوست قشنگم،خیلی خوشحالم که داری امضامو میخونی🥰ازت یه خواهش دارم میخوام برای آرامش قلبم ❤️یه صلوات بفرستی از ته قلبت❤️🥰  ممنومم ازت😘 دعا در حق دیگران خیلی خیلی خیلی زود اجابت میشه..... من یه مادرم که تو شهرغریب زندگی میکنم ،خیلی تنهام.... تو همین شرایط زندگیم،یه نفر خیلی داره اذیتم میکنه،روانی شدم، مریضی اعصاب گرفتم، اگه وقت داشتی،اگه دوست داشتی، منم عین خواهرت🥰برام یه سوره کوثر بخون🧡 خدایا منو از شر کسی که خودت میدونی رها کن،خدایا آرامش زندگیمو بهم برگردون❤️خدایا خسته شدم💜خسته روحی☹️خسته جسمی😭          

مگه بتای خارج رحمی بالا نبود؟؟؟؟ 

به نظرم بارداری نرمالی داری. چند روز عقب انداختی که آز دادی

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من پارسال داشتم

بتام ۲۵ بود و بعد یه هفته خونریزی لکه بینی داشتم و دوهفته بعد بتام رسیده بود به ۱۰۰۰ بعد فهمیدن تو لوله است و خارج رحمیه 

با آمپول رفع شد ولی ازون ببعد یه سال و نیم گذشته باردار نمیشم نمیدونم چرا

شاید نباید دارویی رفع میکردم باید عمل میکردم

یه روز بعدش

خب زود رفتی عزیزم. حداقل 5روز بعد پری باید میشد

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
2740
من پارسال داشتم بتام ۲۵ بود و بعد یه هفته خونریزی لکه بینی داشتم و دوهفته بعد بتام رسیده بود به ۱۰۰ ...

وای خدا ،انشالله به همین زودیا بارداربشی عزیزم

خدایا خودت حفظش کن🙏
[QUOTE=298210575]وای خدا ،انشالله به همین زودیا بارداربشی عزیزم[/QUOTEبرام دعا کنید من ۶ سال منتظرم

چرا اصلاح سبک نمیکنی عزیزم،من یائسگی زودرس داشتم درمان کردم،صدرصد نتیجه میگیری

خدایا خودت حفظش کن🙏
چرا اصلاح سبک نمیکنی عزیزم،من یائسگی زودرس داشتم درمان کردم،صدرصد نتیجه میگیری

دوست دارم ولی نمیدونم چه کارایی باید بکنم

مدتی از روی پیجها شروع کردم به چیزای گرمی خوردن و سردی نخوردم باعث شد فشارم بره بالا

مدتی اینجوری بودم گذاشتم کنار

دوست دارم ولی نمیدونم چه کارایی باید بکنم مدتی از روی پیجها شروع کردم به چیزای گرمی خوردن و سردی نخ ...

نه اصلاح سبک ربطی به گرمی سردی نداره اتفاقا باید هرروز یه کاسه سالاد بخوری اونم با ابلیمو یا ابغوره،درصورتی که طب سنتی میگه سرده نخورید

خدایا خودت حفظش کن🙏
2706