2733
2734
عنوان

صندلی ماشین برای بچه دوم

75 بازدید | 10 پست
سلام بچه اول من 4 سال و نیمه هست و از یک سالگی تو ماشین تو صندلی خودش نشسته. نی نی دوم تو راهه و ان شالله خرداد بدنیا میاد. به نظرتون برای اون هم صندلی ماشین بگیرم؟ همسرم عقیده داره اولی بزرگ شده و نیازی به صندلی نداره ولی من اینطور فکر نمیکنم مامان هایی که دو تا بچه دارید که کوچیک هستن تو ماشین چه میکنید؟
یوسف می دانست تمام درها بسته اند اما بخاطر خدا به سوی درهای بسته دوید و درها برایش باز شد...
اگر تمام درهای دنیا هم به رویت بسته شد، دنبال درهای بسته بدو چون خدای تو و یوسف یکیست...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرمن صندلی ماشین نهایت تل ۵ساله و کوچولوی جدیت ابتدا توی کریر بزار تو ماشین و بعدهم صندلی بچه بزرگترتونو استفاده میکنع

"*پسرک عزیزم*" یک بهار یک تابستان یک پاییز ویک زمستان را دیدی از این به بعد همه چیز دنیا تکراریست جز *مهربانی* خداوند همیشه پناهت باشه  

2731
2740
بچه ها تا یازده سالگی بااید تو صندلی بشینن یکم این فیلم و سریال های خارجی رو نگاه کنید با اون همه ایمنی ماشینا چطوری از بچه هاشون مراقبت می کنن می دونی صندلی مخصوص چقدر از ضربه به نخاع بچه مخافظت می کنه من جای شما بودم حتما رعایت می کردم
تو رده بندی صندلی های ماشین، اکثر صندلی ها تا 9 شال رده بندی میشن. به نظر منم بچه 5 ساله نمیشینه رو صندلی ماشین که براش کمربند ببندی. باز هم باشه میخواد وایسته که خیلی نا ایمنه. بخصوص تو جاده
یوسف می دانست تمام درها بسته اند اما بخاطر خدا به سوی درهای بسته دوید و درها برایش باز شد...
اگر تمام درهای دنیا هم به رویت بسته شد، دنبال درهای بسته بدو چون خدای تو و یوسف یکیست...