2737
2734
عنوان

خانم های معلم یه لحظه لطفا

202 بازدید | 16 پست

سلام.کسی هست که معلم باشه و بچه ی زیر ۳سال داشته باشه چیکار میکنه برای صبحها که باید بره مدرسه بچه اش رو چیکار میکنه ؟

من ۲قلوی ۲سال و ۸ ماهه دارم و خیلی معلمی دوست دارم و دوره هاش رو گذروندم ولی شک به جونم افتاده که صبحها بچه هام رو چیکار کنم کسی تجربه داره؟؟

خدایا معرفت مان ده که بس بی معرفتیم.  صبرمان ده که بسیار عجولیم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامانم منو میذاشت پیش مادربزرگم

می شود این تن و این وطن باهم مهاجرت کنند؟با  آبادان و شیراز و تهران  ومازندران . با تمام بند بند این نقشه با تمام ذره ذره ی این خاک برویم یه گوشه دیگر دنیاو سرود زندگی خوانیم.بر فراز قله ی فردا !.
2728

یکی از اقوام معلم بودن

بچشون رو میذاشتن خونه مادرشون از صبح تا ظهر

میتونین با مادر خودتون، مادر همسرتون، خواهر یا ... صحبت کنین ببینین کی میتونه نگهداری کنه ازشون این تایم رو

واسه خوب کردن حال آدما حتما لازم نیست دکتر باشی؛ یه ذره مهربون باشی کافیه.
2740

ممنون از دوستان فقط یه سوال برنامه ریزی باید چجوری باشه که به تمام کارهای خونه و بچه هام برسم و در کنارش شغلم؟

والا بچه زندایی من همیشه خونه مادربزرگ بدبخت من بود کلا بچه رو مادربزرگم بزرگ کرد  بعد مادربزر ...

والا من فقط تو فکرم این هست که تایم های مدرسم بچه ها پیش مامانم باشند و در ساعت های دیگه خودم پیششون باشم که بچه هام از محبت مادری چیزی کم احساس نکنند.دعا کنید که از پسش بربیام 

2706