2733
2734
عنوان

خانواده شوهر

805 بازدید | 72 پست

شوهرم دیشب گیلاس گرفته خواهر شوهرم و مادر شوهرم خونه ما بودن گیلاس برداشتن بدون اینکه به من اطلاع بدن یه جوری با خودشون بردن من ندیدم منم رفتم خونشون گفتم مامان گیلاس اینجاست گفت کدوم گیلاس گفتم دیشب خیلی ناراحت بودم به شوشو گفته بودم بخره واسم برگشته میگه آره تو یخچال برش دار بخدا سه کیلویی میشد کلا یه کاسه مونده بود اونم برگشت گفت تو ظرف یکم بزار بمونه واسه خواهر شوهرت 

بنظرتون من کاری اشتباهی کردم رفتم خونشون تو یه حیاطیم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

یا خداااااا 

اینا دیگه کین 

تو دیگه کی هستی 

واقعا آدم از کار آدمیزاد جماعت میمونه 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2740
من بودم نمیگفتم

منم همینطور.

نامزد بودیم شوهرم ۲۰ تا ۲۰ تا بستنی میخرید، دوتا دوتا دلستر. بعد یبار که میخورد بعدش غیب میشد. برادرزاده‌اش می‌رفت سر یخچال برمیداشت میبرد میگفت ماله منه.

آخرش شوهرم خودش دادش در اومد که اینارو میخرم چرا نیست؟

الان باید بحث این باشه چجوری روشون شده بیان از خونت چیزی بردارن 

ن اینکه گیلاس تموم شده

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

خدایا چقدر من حرص بخورم از دست همه 

از دست بچم 

از دست شوهرم 

یا از دست استارتر اینجا 

هر چند وقت یکبار نیای اولین تاپیک که میخونی کلی حرص میخوری تا شب آدم نیستی دیگه 

تو چرا اینارو به ما میگی وقتی کار درست رو خودت انجام ندادی !

چرا جیغ نزدی بشینی وسط خونش اینقدر جیغ بزنی تا همه عالم و آدم بیان بعد بگی به این زن  بگین گیلاس ها ما کو 

سه گیلاس ما کو 

چرا نزدی وسایل خونش بشکنی بگی پول گیلاس هارو بده 

یا برو از شوهر خواهر شوهرت پولش رو بگیر 

فقط یه کاری کن 

ننشین ساکت 

تانلار در زبان ترکی استانبولی یعنی شکوفه بهاری
چجوری شوهرت واسه خونه خودتون خرید اومدن ازتوخونه ورداشتن؟

خونه من بودن دیشب تو یه حیاطیم بردم دیروز هم کمپوت و عسلمو  و گیلاس که گرفته بودیم بردن واسه خواهر شوهرم که پریود بخور اون روزم شوهرم هندونه گرفته بخدا قسم یه زره نازک بریدن فرستادن بهم دیگه نمی تونستم تحمل کنم 

من بودم نمیگفتم

اخه اون روز هندونه گرفته بود شوهرم یه ذره بریدن به من فرستادن بقیه رو واسه خودشون برداشتن دیروز عسل کمپوت  و گیلاس گرفته بود مادر شوهرم برد واسه خواهر شوهرم که پریود من با این که شیر میدم یه میوه نبود بزارم دهنم از گشنگی چرک دندون میخوردم 

خونه من بودن دیشب تو یه حیاطیم بردم دیروز هم کمپوت و عسلمو  و گیلاس که گرفته بودیم بردن واسه خو ...

پس یه کاری کن که ادب بشن وقتی اونا میان ویخچال وخالی میکنن نرو دنبالشون ته مونده اش وبیاری همون لحظه شوهرت وبفرست دوباره برات بخره بعد بهشون بگو باخنده بگو عه گیلاس خریده بودیم غیب شده نگو اومده خونه شما منم دوباره شوهرم وفرستادم خرید

2706