2737
2739

یکی الان تاپیک زده بود درمورد هوش‌مصنوعی‌که بزنین رو‌لینک شمارتونو وارد کنین اینده رو‌براتون پیش بینی میکنه و‌از این چرت و‌پرتا ،من‌ هیچ.موقع نمیزدم رو‌هیچ‌لینکی، نمیدونم‌چی‌شدیهو‌ زدم رو‌لینک اصلا تو‌این فکرا نبودم ولی شمارمو وارد نکردم سریع خارج شدم،بعد کابرا گفتن هک‌میکنه نزنین رو‌لینک،الان خیالم راحت باشه هک نمیشم چون شماره ای وارد نکردم به نظرتون‌نگران نباشم؟؟

منم یه بار زدم خیلی وقت پیش شمارمم وارد کردم🥴 

انگار یه بازی بود 

اینجوری که هر چی بیشتر واردش بشن برا اون طرف امتیاز داره

امیدوارم هک نشده باشم

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم یه بار زدم خیلی وقت پیش شمارمم وارد کردم🥴  انگار یه بازی بود  اینجوری که هر چی بیشت ...

چه دل و‌جرعتی‌داشتی شمارتم وارد کردی😄من ترسیدم سریع اومدم بیرون ولی الان توهم هک شدن برداشتم😂

2740
چه دل و‌جرعتی‌داشتی شمارتم وارد کردی😄من ترسیدم سریع اومدم بیرون ولی الان توهم هک شدن برداشتم😂

ولش کن بی خیال...

دیگه شده😩

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
فقط من و شما بودیم انگار اینکارو کردیم واقعا چقدر ساده بودم  فکر کردم راست میگه😑

اره عزیزم‌منم فکر کردم راست میگه زدم رو‌لینک

واقعا ساده ایم😑من قبلا اینجا کلاه سرم گذاشتن پول دادم برام چله حق شناس بخونن طرف کلاهبردار از آب در اومد😐فقط من نبودما کلی از کاربرا گولشو‌خورده‌بودن،اینجا نباید به هیچکس اعتماد کرد

2706