2752
2739
پسرم سه سالشه وو دخترم یه ساله.... هر لحظه میاد سراغش و میزندش اوایل. اصلا کاری باهاش نداشت. ما خیلی به پسرم توجه میکنیم و همیشه مواظبیم که حساس نشه. اما روز به روز داره بدتر میشه کسی این. مشکلو داشته؟ چیکار کنم؟
ذهن همه چیز است
هرآنچه می اندیشی همان خواهی شد...
با مشاور صحبت کردم گفت باید همش تشویق به دوست داشتن هم بکنی یا وقتی زد وحشتناک دعواش نکنی حسادت کنه بگو میدونم خواهرتو دوست داری ونمیخوای اذیتش کنی همش بهش تلقین کن وشرایط هم براشون فراهم کن مثلا اگه سر اسباب بازی دوتا بخر
خدایا شکرت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه اینساگرام یا فیسبوک داری برو پیج تعلیم و تربیت کودکان دکتر هلاکویی رو ببین و حتی میتونی پیام خصوصی بده حتما بهت جواب درست رو میده . این قضیه خیلی حساسیه.
🌷خداوندا كمكم كن تا درهايى كه به رويم ميگشايى ، ندانسته نبندم. و درهايي را كه به رويم ميبندى را به اصرار نگشايم.🌷
2731
آره منم همش میگم آبجیت تو رو خیلی دوس داره یا آفرین مواظب آبجیت باش و ازین حرفها چون وقتی دعوا میکنم خیلی شدیدتر میشه.
ذهن همه چیز است
نظر شخصی خودم اینه که یه روز دخترت رو از پسرت دور کن مثلا بزارش خونه یکی از نزدیکانتون بزارید پسرت دلش براش تنگ بشه . اون الان حکم اسباب بازی براش داره . وقتی سراغشو گرفت بگید رفته چون تو کتکش میزنی . احتمالا گریه میکنه و قول میده دیگه نزنه .
🌷خداوندا كمكم كن تا درهايى كه به رويم ميگشايى ، ندانسته نبندم. و درهايي را كه به رويم ميبندى را به اصرار نگشايم.🌷
همیشه آماده اس که بزنه دخترمو. میاد سراغش وقتی میبینه من میگم آبجیت کوچولویه خوشگله اذیتش نکن یکم آروم میشه و نازش میکنه البته اون ناز کردن از صدتا زدن بدتره...
ذهن همه چیز است
من تجربه کردم زمانی که دعوای جدی میکنن باید تذکر داد ولی یک کشمکش ساده برای اسباب بازی عادیه

اگر عقایدتون با عقل و علم و تجربه جور درنمیاد اشکال از عقایدتون هست نه این موارد!!