2737
2734
عنوان

متخصص های دندان

106 بازدید | 12 پست

سلام.خانوما دوقلوهام ۲سال و ۸ماهشونه دندونهای ردیف بالاییشون اینجوری شده کسی میدونه چیکارکنم؟

خدایا معرفت مان ده که بس بی معرفتیم.  صبرمان ده که بسیار عجولیم   
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

از قطره آهنه دیگه باید صبر کنی تا هفت سالگی تا بیفتن کاریش نمیشه کرد .

خدا پدر دکتر نوزادان بیامرزه به من گفت نده به بچه ها وقتی یه ساله شدن قرص آهن بده قورت بدن تا دندوناشون سالم بمونه

ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ_اَلَّلهُمـّ؏جِّل‌لِوَلیِڪَ‌الفَرَج
2728

خوب مسواک بزن براشون. شیرینی و شیری که میخورن محدود بشه.

به این حرفم توجه نکنید که شیرین مهم نیست. پوسیدگی دندان شیری روی جوانه دائمی تاثیر داره

برای دادن طرح درمان دندانپزشکی عکس رادیوگرافی و معاینه کلینیکی دندان ضروریه، با توضیحات که خودتون درباره شرایط دندان میگید در ۹۰ درصد موارد امکان دادن نظر درست وجود نداره، بنابراین از جواب دادن معذورم.

باید ببری متخصص دندانپزشکی اطفال عزیزم 

درسته شیری هست اما اگر بچه درد داره باید درست بشه من بچه خودم دندانش پوسیده شد بردمش پر کردن چند تاشو 

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫

قطره آهن بهشون خارجی میدادم بعدش هم اینکه تا ۲سالگی شیرمیخوردن حتی شبها حدسم اینه مال این هم میشه باشه مسواک هم میزنم فقط فک بالاشون و اونم سمت چپشون اینجوریه نه همه ی دندوناشون

2740
باید ببری متخصص دندانپزشکی اطفال عزیزم  درسته شیری هست اما اگر بچه درد داره باید درست بشه من ب ...

درد ندارن اما خودم نگرانم بیشتر هم به این خاطر که نکنه روی ریشه ی دندون اثر بذاره

باید ببری متخصص دندانپزشکی اطفال عزیزم  درسته شیری هست اما اگر بچه درد داره باید درست بشه من ب ...

باشه ممنون عزیزم

درد ندارن اما خودم نگرانم بیشتر هم به این خاطر که نکنه روی ریشه ی دندون اثر بذاره

نه روی ریشه ک اثر نمی‌ذاره عزیزم چون دندان شیری ریشش ب خودش هست و ربطی نداره 

من خودم دستیار دندانپزشک اطفال مرکز بهداشتم از این بابت غصه نخور 

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫