2737
2739
سلام دوستان . پسر من کلاس اولش تموم شده . امسال تابستون ثبت نامش کردم کانون زبان ایران . بعضیها میگن کانون کیش بهتره . شما بچه هاتون رو کجا می ذارین ؟ تفاوتشون چیه ؟
من شیراز هستم . کانون زبان ایران رده کودکان داره که شروع ثبت نامش هم از تابستون بعد از کلاس اوله . حتما اونجا که شما رفتید کانون زبان ایران نبوده . چون من وقتی پسرم پنج سالش بود بردمش گفتن باید حتما کلاس اولش تموم بشه و خوندن و نوشتن رو یاد بگیره بعد ثبت نامش کنی .
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام از بین این دوتا هیچ کدوم روی مکالمه خیلی کار نمی کنن اگر براتون مکالمه و مدرک معتبری که حتی دانشگاه ها هم قبولش دارن مهمه من اموزشگاه سفیر رو پیشنهاد می کنم البته خودم مدرکم رو از کانون زبان گرفتم
2728
من دخترمکانون کیش میره عالیه خیلی راضیم واقعا عالی کار میکنن بیشتر رو گرامر تکیه دارن البته زبان ایران هم شنیدم خوبه اما به نظرم هیچ جا کانون کیش نمیشه من خیلی راضیم
     همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......