2737
2739
عنوان

میدونستید کاشت مڑہ دائم ھم اومد 🤭

376 بازدید | 22 پست

من تازہ امروز فھمیدم ۔ گفتم بہ شمام بگم شاید مٹل من نمیدونستید ۔🤦‍♀️😂

دقیقا مٹل کاشت ابرو ۔ از پشت سر برمیدارن کاشت میکنن دائممم و طبیعی 

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

از این به بعد در خیابان شاهد مژه هایی هستیم که دست و پا دارن

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2738

ب نظر ترسناک میاد

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!
اونوقت هی باید مژه شونو قیچی کنن ینی؟ اخه مگه میشه ؟ جنس موی سر با جنس موی مژه فرق داره.  

من امروز مشاورہ گرفتم گفت اگہ موھات حالت دارہ خب مڑہ ھاتم ھمونطوری رشد میکنن۔ بعد سہ ماھم میتونی ھروز فرمڑہ بزنی

من امروز مشاورہ گرفتم گفت اگہ موھات حالت دارہ خب مڑہ ھاتم ھمونطوری رشد میکنن۔ بعد سہ ماھم میتونی ھرو ...

هزینه ؟

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
از این به بعد در خیابان شاهد مژه هایی هستیم که دست و پا دارن

اینو کہ چندسالہ شاھدیم😂 مڑھایی کہ اگہ تند تند پلک بزنن پرواز میکنن🤣۔ فقط دردسر ترمیم ندارہ 

من خیلی جاها زنگ زدم گفتن نه انجام نمیدیم خطرناکه 

جدیدہ ۔ فک کنم از سال بعد ھمہ اونایی کہ کاشت ابرو و سر دارن مڑہ ھم میاد جزو کاراشون

2706