2733
2734

پای درد دلا و تاپیک ها که میشینم

میبینم همه خودشون رو قربانی میدونن..

از ازدواجشون

تا بچه دارشدن

و امکان مالی

و تحصیلی و غیره.

جز اینا

برخی مواقع هم تقدیر اتفاقاتی رو رقم میزنه

که اصلا نمیشه تغییرش  داد

.

اگر دست خودت  بود چه جوری مینوشتی؟

.

من اگر قرار بود چیزیو خودم بنویسم

زمان فوت عزیزترین فرد زندگیمو به تاخیر مینداختم

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

میزاشتم همینجوری پیش بره میسپردم خدا بنویستش 

آقا بی جوابم نذاشت ...۵محرم بی بی چک ام مثبت شد🥺🥺🥰🥰یا ابوالفضل تا عمر دارم شرمنده اتم ...❤️از ته دلم برای همه چشم انتظار ها دعا میکنم...میشه دعا کنید نی نی و سالم و به وقتش بغل کنم ..ممنون... خدایا شکرت بخاطروجود دوقلو هام

اگر دست خودم انسان بودن و اومدن ب این دنیارو انتخاب نمیکردم

اِگِگِگِگگگگ عَبِ زی✈️.     شما مخالف میکنید و من قار قار میشنوم، شما بی ادبی میکنید و من قار قار میشنوم، شما دشمنی میکنید و من قار قار میشنوم🙆🏻‍♀️
2740

الان پاهامو انداخته بودم روی هم بچمم خدمتکارا داشتن میخوابوندن منم داشتم منظره پاریس و از پشت شیشه های شفاف و بلند نگاه میکردم و انگور میخوردمم 

وقتی قهوه میخوری از تلخیش لذت میبری، اما اگر بادوم بخوری و تلخ باشه میندازیش دور، چون از بادوم انتظار تلخی نداری... بحث؛ بحث انتظاره!... 🌚✨

روز عقدم فرارمیکردم از اون استان وشهر میرفتم تا عروس خون بس نمیشدم😔😔

من یه عروس خون بسم که بخاطر بی فرهنگی خانواده وطایفه قربانی شدم😔که هشت سال زندگیم عذاب وخیانت و سختی💔 میشه برای اینکه بطور معجزه واری از این زندگی نجات پیداکنم یه حمدبرام بخونین💔🙏🏻🥺

اگر خودم قرار بود سرنوشتم  بنویسم   الان سالها بود که مرده بودم 

کلا علاقه ای به زندگی طولانی و ..ندارم .مردن رو بیشتر دوس دارم

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                

من پدر و مادر و داداشمو برمیگردوندم. خدا را شکر زندگی متاهلی ام خوبه .ولی دلتنگ مادرمو دوست دارم واقعا برگردم پیش مادرم و فقط یه دل سیر پیشش باشم و تنهاش نزارم🥺🥺🥺🥺🥺🥺

من از نسل زنهای تکراری نیستم من همان نسل تافته ی جدا بافته ام♥️♠️♦️♣️

از همین شرایط الانم راضیم و شبیه رویای قبلنمه

ولی فقط با یه تفاوت 

اینکه تو ایران نبودم

_فکر میکردم از بغل کردن متنفری!   +با تو میتونم از خیلی چیزا متنفر نباشم :)     حرفی داشتید در خدمتم..    https://harfeto.timefriend.net/16393201211652