2733
2739
عنوان

تا سکته کردنم چیزی باقی نمونده...

475 بازدید | 87 پست
یه پسر بیست ماهه دارم و شوهرم برای همین یکی به زور راضی شد. به هیچ وجه هم بچه ی دوم نمیخواد. خودم شاغلم و تا همین حالا هم پسرم رو با کمک زیاد مامان و بابام بزرگ کردم. من تو دوران شیردهی تا یک سال پریود نشدم و از وقتی شدم بطور کاملا منظم سر 29 روز پریود میشدم. جلوگیریمون از اول ازدواج طبیعی بوده. تخمک گذاریم هم با علائم واضح هست که خودم کاملا متوجه میشم.
آخرین پرنده را هم رها کرده ام، اما هنوز غمگینم... چیزی در این قفسِ خالی هست، که آزاد نمی شود...                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
آخرین پریودم 4 بهمن بود و روز چهاردهم تمام علائم تخمک گذاری رو داشتم. 25 بهمین هم پسرم رو از شیر گرفتم. پنج شب به پریود یک رابطه ی بدون جلوگیری داشتم، چون خاطرم جمع بود دوران امن هستم. شب قبل از پریود هم دوباره یک رابطه بدون جلوگیری. اما پریود نشدم... پنج روز پیش بیبی چک خارجی زدم که قاطعانه منفی شد و من که چندین روز بود دل درد پریود داشتم خاطر جمع که خبری نیست و احتمال دادم عقب افتادن پریودم بخاطر به هم خوردن هورمونام بعد از شیردهی باشه.
آخرین پرنده را هم رها کرده ام، اما هنوز غمگینم... چیزی در این قفسِ خالی هست، که آزاد نمی شود...                
شدیدا دل درد پریود دارم اما هیچ خبری نیست. چند شب پیش رفتم از دارو گیاهی جوشانده قاعده آور خریدم که طبق دستور باید سه روز هر روز دو وعده بخورم. الان دو روز خوردم اما بازم از پریودی خبری نیست که نیست... جرات بیبی چک زدن مجدد ندارم کسی میدونه امکان داره عقب انداختن اونم برای 10 روز بخاطر پایان شیردهی باشه؟
2706