2733
2739
عنوان

به نظر شما برخورد من با خیانت همسرم درسته؟ کاری نکنم که پشیمون بشم :(

| مشاهده متن کامل بحث + 1854 بازدید | 341 پست
خیلی خیلی خیلی سخته ولی با شرایطی مثلا خونه رو به نامت بکنه نه بعنوان مهریه هااااااااااااااا ببخشش چون روزی میاد که میگی کاش زود تصمیم نمیگرفتم و بهش فرصت میدادم مطمئن باش درست میشه عزیزم طلاق اصلااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
ممنون میشم اگه برا شفای خواهرم دعا کنید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از روزی که این اتفاق افتاده دیگه خواب ندارم هر شب خواب میبینم که دنبالشونم مچ بگیرم و تا صبح دو سه بار خود همسرم منو از خواب بیدار میکنه چون تو خواب گریه و ناله میکنم اعصاب و روانم ریخته به هم خیلی دوستش داستم ولی نمیتونم به یه زندگی دزد و پلیسی ادامه بدم
رب هب لی من لدنک الذریه الطیبه انک سمیع الدعا رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین
2731
من شاید در درجه اول میزاستم میرفتم خونه بابام چون واقعآ دیگه زندگی برام قابل تحمل نیست!بعدم خونه و ماشینو ازش میگرفتم!
یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
2740
بزارهمه چیزوبه نامت بزنه .وبه حرمت زندگی که داشتین بهش یه فرصت دیگه بده اماحتما چیزی به نامت بزنه که اگه خدای نکرده فردااون زنیکه نشست زیرپاش .نتونه صاحب زندگی بشه که مال تو هست.بزارجاپات محکم باشه .شایداگه الان طلاق بگیری بعدپشیمون شی
* کسی که نهان خود را اصلاح کند، خدا آشکار او را نیکو گرداند، و کسی که برای دین خود کار کند، خدا دنیای او را کفایت نماید، و کسی که میان خود و خدا را نیکو گرداند، خدا میان او و مردم را اصلاح خواهد کرد.
یه وقت دلت نسوزه بگی نمیخواد چیزی به نامم بزنی این تاوان اشتباهیه که کرده بزار دلشم خوش بشه که یه کاری کرده واسه موندنت
بالا رفتن سن حتمی است... ولی اینکه روح تو پیر شود، بستگی به خودت دارد...!
اگه درست شه تو باز خوشبختی تو بدست میاری ولی اگه نشه میری طلاق میگیری ولی دیگه مطمئنی که درست نمیشه چون بهش فرصت دادی ولی الان خودتم دودلی درسته خسته شدی از همه احساساتی که داری باشوهرت حرف بزن اگه نمیخواستت میگفت برو ولی ببین چقد دوست داره که فهمیده اشتباه کرده
2706