2737
2739
من هر بار پول دستم میاد یه تیکه طلا یا سکه میخرم ولی خوب پول دستمزد طلا فروشم روش هست دیگه ..به نظرتون پولو نگه داریم بهتره یا طلا یا روش های دیگه ..شما چطوری پس انداز میکنید؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه بخوای چند سال نگهش داری ضرر نیست و پولت بی ارزش نمی شه اما اگه می خوای زود ازش استفاده کنی نخر
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 
2742
باسلام طلا بالا و پایین دارد و باید پذیرش آنرا داشته باشید! خرید طلا با دستمزد و سود بدترین روش پس انداز طلاست! اگر قصد سرمایه گذاری و خرید طلا داشتید باید بدون سود و دستمزد خریداری کنید. اگر خواستید در این زمینه راهنمایی و کمک بیشتری کنم. موفق باشید
انجمن کارآفرینی http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1143408 # ایمیل nowinidea@gmail.com #لینک شخصی تلگر ام: t elegram.me/nowinidea # لینک گروه اشتغال و کارآفرینی در تلگر ام: t elegram.me/Kaaraafariny
2740