2737
2734

بچم رفلاکس داره از کجا باید بگیرم اصلش رو ؟ تهران هستم داروخانه رفتم گفت نداریم تو سایتها هم معلومه تقلبی هستن کسی داره راضیه تا چند ماهگی میشه استفاده کرد؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شما گرفتید ؟ بیشتر میخام بدونم کسایی که دارن راضین ؟ چیه مارکی گرفتن ؟چون تقلبیش هم هست که اصلا خوب ...

من خودم بچه ندارم 

واس بچه ابجیم گرفته بودم 

مارکش نمیدونم ولی زیاد استفادش نشد

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟!😊❤️
2742
شما گرفتید ؟ بیشتر میخام بدونم کسایی که دارن راضین ؟ چیه مارکی گرفتن ؟چون تقلبیش هم هست که اصلا خوب ...

من دارم ۶ سال پیش گرفتم برا بچم

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .  
2738

من گرفتم عزیزم. 

واقعا راضی بودم بچه م رفلاکس داشت تا ۹ ماهگی همش روی اون میخوابوندم، هنوزم دارمش نو نوعه .

چون مارک اصل و خوب کرفتم

خدای مهربونم، کنجدمو بهم داد، مثل معجزه..میشه برای به سلامت دنیا اومدنش یه صلوات مهمونش کنین💚

ای خواهر بچه من رفلاکس و کولیک باهم داشت تا ۲سال بیچارم کرد هرکی هرچی هم گفت میرفتیم میخریدم تشک بدرد ما نخورد بااینکه المانیش خریدیم اونموقع 

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی

عزیزم خودت درست کن براش ...چیز خاصی نیست دکتر دخترم بهم گفت خودت درست کن..یه بالشت بزار زیر دوشک بچه ت ..دوشکش سفت باشه..مثل سرسره شیب داشته باشه سر بچه ت رو قسمت شیب بزار که اسید معده ش نیاد تو دهانش

خیلی راحته...رفلاکسش هم تازمانی که کمک غذاندی خوب نمیشه..شیر مخصوص بهش بده و اینکه حتما حتما از چهار ماهگی کمی شروع کن..کمک غذاش بایدغلیظ تر از شیر ش باشه..غذای غلیظ دهانه معدش رو سفط میکنه دیگه اسید معده نمیاد تو حلقش..راستی برای کنترل رفلاکس بهش دارو بده ..من برای بچه هام گرانول  اوزونیم و قرص حالت تهوع میدادم

بیشتر بچه ها رفلاکس دارن..نترس چند ماه دیگه خوب میشه...از نوزادی لذت ببر نه استرس

خدایا شکرت برای همه چیز... خیییییییلی دوستتدارم
من گرفتم عزیزم.  واقعا راضی بودم بچه م رفلاکس داشت تا ۹ ماهگی همش روی اون میخوابوندم، هنوزم دا ...

چه مارک و شیبی؟

سر نمیخورد؟ واقعا تا ۹ ماهگی کاربرد داشت؟ چطوری بچه اون سنی روش میمونه؟

عزیزم خودت درست کن براش ...چیز خاصی نیست دکتر دخترم بهم گفت خودت درست کن..یه بالشت بزار زیر دوشک بچه ...

بالش میذارم. ولی سر میخورن میان پایین یا غلت میزنن و دمر میشن روش.

دخترم با اینکه دارو هم میخورد و شیر خشک آلرژیک تا ۳ سالگی رفلاکس شدید داشت.

الان هم کامل خوب نشده. گهگاه برمیگرده.

2706