2733
2739
.شادی فرزندانمان را نه در رسیدن به خط پایان که در خود دویدن جستجو کنیم.

کارگاه خلاقیت تیله برگزار میکند:

کارگاه خلاقیت
کارگاه مادر و کودک1تا3 سال
کارگاه حجم
کارگاه شعر و قصه خوانی
کارگاه نقاشی خلاق
کارگاه اشپزی کودک
کارگاه نمایش خلاق
و
کارگاه پول, خرید, پس انداز

جهت اطلاع بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید:
22826195
09329283055
09128104759
ادرس: فرمانیه

https://http://www.facebook.com/tilecreativecenter
مهد آرزوها فرشتگان یه آشغالدونی هست .هر کی از جون بچش سیر شده بره اونجا.به بچه ها غذای مونده میدن.و بچه ها رو تو دستشویی حبس میکنن.بچه ها دستشویی میرن نمیشورنشون.و با بچه ها بد رفتاری میکنن.یه مدیر ژابنی زبون نفهم هم داره.
بعضی آدما مثل ابر میمونند وقتی ناپدید میشن زندگی آدم درخشانتر میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام دوستان مهدکودک قطره ها نیروی دریایی ، از نظر من که خوبه ، من دوتا دختر دارم دختر بزرگم که الان مدرسه میره از 5 سالگی اونجا بود وقتی دیدم مهد خوبیه دختر کوچیکمم از 3 سالگی بردمش اونجا ، به نظره من نسبت به مهدکودکای محدودیه رسالت از لحاظ غذا و محوطه خیلی بهترن و قیمتاشون مناسبتره. مدیر مهدکودک خانم کاظمی، خانم گل مهربونیه و حسنش اینه که روانشناسی خونده و تو زمینه ی کودک خیلی کارا کرده البته خوب موسسشونم خیلی با تجربست و این دو در کنار هم محیط جذابیرو برا بچه ها درست کردن ، مربیاشونم خیلی خوبن ، من که از کارشون برخوردشون با بچه هام راضی بودم ، بچه هامم عاشق این مهدن. اینم سایتشونه http://navyghatreha.mihanblog.com

محل کارم نزدیک میدون ولیعصره

یه مهد خوب میخوام 

دخترم 9 ماهه بشه باید بذارمش مهد

مجبورم و خیلی از این بابت غصه میخورم

اگه مهد خوب باشه باز میشه این شرایط رو تحمل کرد

اگه کسی میشناسه لطفاً بگه

خدا خیرتون بده

خیلی دوست دارم آدمایی که بهم انرژی منفی میدن رو از زندگیم پرت کنم بیرون اما صد حیف که نمیشه...
2740
اومدم بگم من از لی لی یاس راضی نیستممممم

سلام چی شد مهدش خوب نیست ؟ من دوماهه پسرمو گذاشتم اعصابمو خ رده هنوز گریه میکنه صبا . نمیدونم عوض کنم مهدشو . قوانینشون هنوز هموناییه که شما فرمودید

اومدم بگم من از لی لی یاس راضی نیستممممم

عزیزم میدونم تاپیک برای چند سال قبله. اما من میخوام پسرم  ببرم مهد کودک لی لی یاس. اومدم تحقیق کنم ببینم مهد خوبیه یا نه‌

چرا گفتی راضی نیستی؟

تو محدوده ارم یا فردوس غرب مهد کودک خوبی نمیشناسی معرفی کنی بهم؟پسرم ۳ سال و نیمه.

کاش این پیاممو ببینی🥺🙏

سلام عزیزم خوب هستین؟عزیزم شما از لی لی یاس راضی بودین؟

عزیزم شما بچتو لی لی یاس میبری؟راضی ایی؟؟من تو محدوه فردوس غرب و ارم دنبال مهدکودک میگردم. میشه اگر مهد کودک خوبی پیدا کردی اینجا بگی؟

من میخوام لی لی یاس ثبت نام کنم

عزیزم شما بچتو لی لی یاس میبری؟راضی ایی؟؟من تو محدوه فردوس غرب و ارم دنبال مهدکودک میگردم. میشه اگر ...

سلام عزیزم من رفتم کامنتای اینستاگرامشون رو بسته بودن،تو یه سایت هم که مهد کودکا رو گذاشته بود اجازه کامنت نداده بودن منم اعتماد نکردم گفتم لابد ریگی به کفششونه

2706