2737
2734

پسرم سه ماه و نیمه هست و شیر خشک فقط میخوره اما از دیشب ساعت8 تا حالا لب به شیر نزده .سرش داغه . یعنی داره دندون در میاره؟باید ببرم دکتر؟ فقط آب قند میخوره

اگ زیاد شیرخشک بدی دیگه سینتو نمیگیره برای همین میگن شیرخشک یه مکمل غذاییه نه وعده اصلی غذایی در روز یکی دوبار بیشتر نباید بدی

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگر تونستید گروه سخنکده بانوان عضو بشید متخصصین هم هستن مادرا هم بتونن کمک میکنن ..

https://eitaa.com/joinchat/2338783422Cdfc289d826

ایتا 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
2738

حتما ببر دکتر . پزشک برنامه تلوزیون میگفت اگه بچه شیر نخورد حتما ببرید دکتر آب قند برای زیر ۶ماه ممنوعه رشد مغزی وجسمیش رو مختل میکنه اونوقت بچه ۳ماهه از کجا فهمید باید آب قند بخوره 

دمای بدنش چنده؟ نوزاد هر دو ساعت شیر میخوره حتما یه مشکلی داره که شیر نمیخوره. حتما الان ببرش دکتر.

ببخشید یه سوال من بچم هردوساعت شیر نمیخوره واقعیتش ۲ ماهشه وزن گیریشم خوبه خداروشکر اما مثلا هر سه الی چهار ساعت خودش بلند میشع گریه میکنه برا شیر گهگاهی هم خودم ت خواب میذارم دهنش تا بخوره اما میاره بالا 

بازم باید همون دوساعت بهش شیر بدم؟

عشق(حضرت عباس(ع))😍                                                     پسرم همه وجودم🤍🌻            

پسر منم از سه ماهگی تو بیداری شیر نمی‌خورد من سعی میکردم هر دو ساعت بخوابونمش و تو خواب بهش شیر بدم(شیرخشک) تا یک ماه و نیم همین جوری بود ، دکتر گفت رفلاکس داره آخه آب دهانشم میریزه، الآنم که نه ماهشه خیلی بد غذا میخوره 

2706