2752
2734
عنوان

شوکه شدم نمیدونم خوشحالم یا ناراحت

| مشاهده متن کامل بحث + 1548 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی خوبه  میخوای خودت بزن .من مدیریت تاپیکم خوب نیست 😄 منم ببینم کاربرای مادرای دی و بهمن ر ...

منم خیلی قوی نیستم 😅

اینجا ادرسش مینویسم برات 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/11349045/مامانای-گل-دی-و-بهمن-۱۴۰۲

2731
ممنون‌عزیزم ظهر رفتم ازمایشگاه  منتها چون اخروقت بود گفت احتمالا جوابش فردا بده  ...

سلام. تبریک می گم عزیزم. شما می دونید بعد از عمل ذخیره تخمدان تون چه قدر بود؟ من آندومتریوز شدید دارم و قصد بارداری گفتن برای بارداری حتما باید عمل کنم ولی چون تخمدان ها آسیب می بینه و ذخیره ام همین الان کم هست باید قبلش جنین فیریز کنم و بعد عمل کنم. شما که بعد از عمل طبیعی باردار شدید ذخیره تخمدان تون چند بود؟ 

سلام. تبریک می گم عزیزم. شما می دونید بعد از عمل ذخیره تخمدان تون چه قدر بود؟ من آندومتریوز شدید دار ...

من بعد از عمل ازمایشی ندادم 

ولی قبلش ذخیره تخمدانم خوب بود اخرین ازمایشم ۲/۹۸ بود

من بعد از عمل ازمایشی ندادم  ولی قبلش ذخیره تخمدانم خوب بود اخرین ازمایشم ۲/۹۸ بود

مرسی که پاسخ دادید، من 1 هست ذخیره تخمدان می گن ممکنه بعد از عمل صفر بشه

شما از عمل دکتر مهدوی راضی بودید؟ کامل پاکسازی کردن چسبندگی ها رو؟ هر دو تخمدان تون درگیر شده بود؟ من هر دو تخمدان، لگن و روده درگیر شده 

مرسی که پاسخ دادید، من 1 هست ذخیره تخمدان می گن ممکنه بعد از عمل صفر بشه شما از عمل دکتر مهدوی راضی ...

بله 

من از عملم راضی بود 

هر دو تخمدانم کیست داشت 

چسبندگی لوله ها و رحم به رکتوم هم داشتم اما روده م درگیر نبود 

همه اینها کامل باز کردن و پاکسازی 

عملم هم طولانی بود حدود ۵ ساعت😢و خودش از اپل تا اخرش شخصا انجام دادن و به دستیار نسپردن 

بعدش هم سه ماه امپول زدم 

و ۴ ماه قرص ویزان خوردم 

که دیگه خودم یه ماه قطع کردم چون به لکه بینی افتاده بودم

یه بار پریود شدم 

و بعد هم جلوگیری نکردم

همون ماه نینی اومد تو دلم😅

الانم که باردارم

امیدوارم بعد از زایمان هم خدا کمکم کنه 

به شدت قبل درگیر اندومتریوز نشم

البته این هم بگم 

من دو تا بچه داشتم که عمل کردم

و الان بارداری سومم هست

قبل از عمل دکتر به من گفت ممکنه بعدش دیگه شرایط بچه دار شدن نداشته باشی چون با عکس و ام ار ای همیشه واقعیت معلوم نمیشه 

تا جراحی نشه و داخل نرم نمیدونم درگیری چقدره 

و من با علم به این قضیه جراحیم انجام دادم

ولی بعد عمل بهم گفت الحمدالله هیچ مشکلی پیش نیومده و هر وقت بخوای تلاش میکنیم برای بارداری( با دارو …) 

که من طبیعی باردار شدم

اندومیوزیز ( بزرگ شدکی و ضخیم شدکی بافت رحم هم دارم)

خلاصه کلکسیونی هستم😅😂

بله  من از عملم راضی بود  هر دو تخمدانم کیست داشت  چسبندگی لوله ها و رحم به رکتوم ...

می تونم بپرسم هزینه عملتون چه قدر شد؟ مطبشون می رفتین یا کلینیک ابن سینا؟ و به حساب شخصی شون هم واریز داشتید؟ 

می تونم بپرسم هزینه عملتون چه قدر شد؟ مطبشون می رفتین یا کلینیک ابن سینا؟ و به حساب شخصی شون هم واری ...

من مطب میرفتم 

بیمارستان عرفان سعادت اباد عمل کردم 

دقیقا اخر شهریور سال گذشته 

۲۰ تومن توی مطب گرفتن 

۳۰ تومن بیمارستان شد

عزیزم شما چه آمپول جلوگیری استفاده کردین ؟ سه ماهه؟ عوارضی نداشت براتون؟

دیفرلین 

هر ۲۸ روز تزریق کردم 

من برای جلوگیری نمیزدم 

برای این داده بود که بعد عمل پریود نشم 

تا ۴ ماه هم اثر داشت و پریود نشدم

بعدشم که ویزان خوردم بی وقفه 

دیفرلین ها هیچ عوارضی برام نداشت فقط مثل اینکه سطح کلسیم خیلی پایین میاره

که من قرص کلسیم میخوردم باهاش

2706