2733
2734
عنوان

برا طلاق گرفتن چیکار بابد بکنم

181 بازدید | 17 پست

سلام برای درخواست طلاق دادن چیکار باید بکنم از کجا باید شروع کنم؟ میدونم ک مهریه امو میده چون وضعش خوبه فقط نمیخوام بچه زیر دستش باشه ۳سالشه دخترم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

هیچی چند سال میدوی و وقتی خوب خرج کردی بعدش بهت میگن دلیل محکمه پسند بیار و وقتی آوردی یه بهونه میارن میگن برو زندگی کن

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

و اینکه اگه مشکل حادی نداری طلاق نگیر ،بعد طلاق کلی مسیولیت میفته گردنت مخصوصا اگه بچه هم برداری دیگه برا خودت نمیتونی زندگی کنی، بیشتر فکر کن، با روانشناس مشورت کن قبل از اقدام

2738

فک کنم درصورتی بتونی ثابت کنی دست بزن داره یا معتادها یا نفقه نده میتونی اونم درصورتی مثلا اگ کتک زده از پزشکی قانونی نامه داشته باشی،میشه بپرسم چرا میخوای جدا سی الان طلاق گرفتن خیلی سخته ببین بعد طلااق میتونی مستقل زندگی کنی یانه

فک کنم درصورتی بتونی ثابت کنی دست بزن داره یا معتادها یا نفقه نده میتونی اونم درصورتی مثلا اگ کتک زد ...

من رو تو زندگیش مثل کلفت میبینه این همه کار میکنم نمیبینه کافیه ی جا بهم ریخته باشه دعوا راه میندازه هرچی از دهنش درمیاد میگه امروزم سر اینکه داخل کمد دیواری یکم نامرتبه دعوا راه انداخت و حتی زد تو دهنم لبم از داخل باد کرده تو حالت عادی رفتارش قشنگ نیس نه حرف میزنه نه میگه میخنده مثل مجسمه اس پارسال که عکس فلان چیزش تو گوشیش بود دعوای بدی کردیم رفتم مشاوره باز بخاطر بچم کوتاه اومدم هرروز فیلم سوپر  میبینه با همه میگه میخنده ولی میاد خونه سگه

اول برو مهرتو بزار اجرا 

کاربر قدیمی هستم از سال ۹۷😪تو ی تاپیک هایی که سوالات پیش پا افتاده میپرسن یا نشون میده طرف دانش آموزه اگه برم هم بدون هیچ نظر و لایکی ترکش میکنم ❌از روانشناسی و سوالات حقوقی سر در میارم سوالی بود بپرسید 🙏🏽مطمینم روزی استخدام رسمی میشم و بعنوان معلم رسمی مشغول به کار خواهم شد 😍رک و راست نظر میدم اعصابم ندارم 😄
2706