2733
2739
چون استراحت دارم تو خونه حوصلم سر میره چندتا کارتون میخوام تو مایه های شرک باشه از راپونزلم خوشم نمیاد سنمم 28 هست
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
مدرسع موشهایه۲ فروزن
زنان قبل از مادر شدن ، “پری” و بعد از مادر شدن تبدیل به “فرشته” می شوند من هم الان فرشته شدم، پسرم۲۳ بهمن ۹۴ وقتی هنوز۳۴ هفته بود پا به دنیا گذاشت و منو تبدیل به فرشته کرد
2738
من کارتون های قدیمی رو خیلی دوست دارم سیندرلا1و 3 سفید برفی دیو و دلبر بابا لنگ دراز زنان کوچک دلیر در جستجوی نمو موش سرآشپز
ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
Dispicable me 1,2 وای عالیه و خنده دار Brave خیلی قشنگه Frozen اول شده بود Big hero دانشگاه هیولاها عالیه عاشقشم Rio هتل ترانسیلوانیا
❌لطفابخاطر طولانی بودن نام کاربریم ریپلای نکنید
همه رو دیدم مربی زبان جونم ماداکاسکارم همه قسمتاشو دیدم شرکم دیدم،راپونزلم دیدم لوس بود همه قسمتاش
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
فروزن عالیه،
زنان قبل از مادر شدن ، “پری” و بعد از مادر شدن تبدیل به “فرشته” می شوند من هم الان فرشته شدم، پسرم۲۳ بهمن ۹۴ وقتی هنوز۳۴ هفته بود پا به دنیا گذاشت و منو تبدیل به فرشته کرد
2706