2737
2739
عنوان

آمار موفقیت IVF پزشکان

77543 بازدید | 192 پست
سلام خانم ها... خیلیا مثل من تو این سالها برای ناباروری پیس دکترهای مختلف رفتن. واقعا امار درستی از اینکه هر دکتری چند درصد از انتقالهاش مثبت میشه وجود نداره. بیاید خودمون دور هم با کمک از کسایی که انتقالشون مثبت شده، یک امار حدودی پیدا کنیم. از کسانی که تجربه ای وی اف دارن دعوت کنید بیان توی گروه. پست زیر که امار پزشکان هست به صورت دوره ای اپدیت میشه. لطفا اطلاعاتتون رو تکمیل بگید. مثل مال خودم که در پست زیر هست ممنون
ربّ هَب لی من لدنک ذُرِیهً طیبهً اِنّک سمیعُ الدعاء، ربّ لا تَذَرنی فرداً و أنت خیرُ الوارثین
*هدیه: یک بار پانکچر با دکتر عارفی و ایجاد دو بسته جنین. یک انتقال ناموفق در سال 94 بیمارستان عرفان. *آذین: من 2 بار تحت نظر دکتر تهرانی نژاد با IVF باردار شدم .IVF اول سال 89 در کلینیک شایامهر و پسرم الان نزدیک 6 سالشه، IVF دوم شهریور امسال در بیمارستان گاندی .... در حال حاضر باردارم *دکتراسکوییان برای یه خالم آی وی اف کردن والان دخترش ۹ماهست وبرای یه خالم آی وی اف کردن ونگرفت *افروز: دکتر حیدری کهن .12 تا تخمک باکیفیت که 6 جنین درست شد . همش فریز شد . 3 تاش رو انتقال داد. انتقالم منفی شد .کیلینیک امید تو فخرآباد *تورک آنا: میکروی اول ابن سینا منفی، میکروی دوم بیمارستان آبان با دکتر طرازی منفی، میکروی سوم بیمارستان آبان با دکتر طرازی مثبت *مرمر: دوانتقال منفی با دکتررضایی و اشرف معینی *شاپرک: دکتر دیباوند. اهواز.بار اول شکر خدا باردار شدم.پانکچر ۲۵ تخمک خوب داشتم و ۱۴ تا جنین تشکیل شد * بهار:دکتر طاهری پناه ،بیمارستان عرفان سه تا جنین،مثبت شدم اما قلبش تشکیل نشد و مجبور به سقط شدم .دکتر طرازی بیمارستان آبان میکرو کردم 8 تا جنین داشتم که سه تاشو انتقال دادم منفی شدم *نجمیه:دکتر افلاطونیان، یزد. 9تا تخمک داشتم 6تا جنین شد دفعه ی اول که دو تا جنین انتقال دادن بقیه فریز شد دفعه ی دوم دو تا از فریز خوب درنیومدن وخراب شدن و اون دو تارو هم که گذاشتن منفی *حلما:بیمارستان صارم تهران ۵تا تخمک داشتم ک ۳تاش جنین شد و هر ۳ رو فرش انتقال دادن و الان دوقلو باردارم. *سارا: در مرکز ناباروی اصفهان یک بار جنین اهدایی انتقال دادم که منفی شد *شاپرک: دکتر یونسی، بیمارستان پارسیان،۱۰ تا تخمک ...۶ تا جنین که گفتن فقط ۴ تاش کیفیتش خوبه ... و همش رو برای اولین بار انتقال دادن.منفی
ربّ هَب لی من لدنک ذُرِیهً طیبهً اِنّک سمیعُ الدعاء، ربّ لا تَذَرنی فرداً و أنت خیرُ الوارثین
چند ساعت یکبار انشالله میام به تاپیک سر میزنم و اگر کسی اطلاعات جدید گذاشته بود اضافه میکنم به پست بالا
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من با دکتر حیدری کهن آی وی اف داشتم . مرداد پانکچر شدم . 20 تا تخمک . 12 تا تخمک باکیفیت که 6 جنین درست شد . همش فریز شد . دی ماه انتقال داشتم . اول2 تا جنین رو از فریز درآورده بودن بعد 2 تای دیگه رو ... هیچ توضیحی هم ندادن که چرا... دکتر گفت 4 تا زیاده 3 تاش رو انتقال داد . 1 دونه هدر شد . 2تا فریز دارم . انتقالم هم منفی شد کیلینیک امید تو فخرآباد بود
من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!
من 2 بار تحت نظر دکتر تهرانی نژاد با IVF باردار شدم . البته بارداری قبلیم رو موقع انتقالم خود دکتر تهرانی نبود و دکتر صالح پور واسم انتقال داد .
IVF اول سال 89 در کلینیک شایامهر و پسرم الان نزدیک 6 سالشه
IVF دوم شهریور امسال در بیمارستان گاندی .... در حال حاضر باردارم

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

هدیه جون عزیزم بذار یه مختصر از برداشتم از تجربه خودم و دوستان منتظرم بگم شاید به درد بخوره!!!!

عزیزم من بعد سه بار میکرو که هر سه بارم پانکچر کردم میتونم بگم تقریبا اکثر دکترا تو یه عیارن لااقل این دکترای سرشناس تقریبا تو یه رنجن.....
چرا؟
علتش اینه!!!!!
عزیزم اگه فقط مشکل ناباروری مرد باشه یا بحث تشکیل و انتقال جنین به رحم، در این شرایط جنین خوب و با کیفیت تو آزمایشگاه تشکیل میشه و انتقال انجام میگیره و نتیجه + میشه!!!!!
یعنی میشه گفت همچین زوجی با همچین مشکلی اگه پیش هر دکتری میرفت احتمالا نتیجه میگرفت!!!!!
و اما اگه مشکل صرفا بحث تشکیل و انتقال جنین نباشه یعنی مادرم یه مشکلاتی داشته باشه که مانع ادامه رشد جنین و لانه گزینی و یا حتی توقف رشد بشه این قضیش متفاوته.....
مطمئنن مثل من تا وقتی این مشکلش رو بشه و درمان بشه صد بارم پیش انواع دکترا انتقال میداد منفی میشد!!!!!
پس به نظرم اگه یبار منفی رو تجربه کردیم نباید بدون بررسی کامل کورکورانه درمان رو ادامه بدیم و تسلیم تکرارها بشیم.....

خوب یبار تلاش تا حدی قابل قبوله هرچند من اگه زمان به عقب برمیگشت قبل حتی اولین میکرو میرفتم آزهای تکمیلیو میدادم تا هر مشکلی دارم همون اول راه معلوم بشه و اگه هم مشکلی نبود با خیال راحتتر جلو میرفتم.....
اما اینکه بار دومم تسلیم ننوشتن آزهای تکمیلی شدم واقعا اشتباه کردم.....
لااقل بار سوم دیگه عزممو جمع کردم که حتما انجامشون بدم و نهایتا معلوم شد هم مشکل ایمنی داشتم هم انعقادی هم آندومتریوز.....
پس میشه گفت درصد موفقیت رو درصد بررسیها تعیین میکنه نه دکتر!!!!!
البته نه اینکه بگم دکتر مهم نیست اما به نظرم اگه فقط دکتر بخواد یه سیکل پانکچر و انتقالو برات تکرار کنه یعنی تورو هی تو مسیر اشتباه میفرسته.....
اما اگه دکترت بیاد و سعی کنه علت منفی شدن یا سقط رو پیدا کنه و همه موانع احتمالیو پیدا کنه این باعث بالا رفتن درصد موفقیت میشه!!!!!

به عنوان مثال من با یه دکتر هم منفی داشتم هم مثبت!!!!!
علت منفی شدنم رو نشدن مشکلاتم بود و علت + شدنم پیدا شدن مشکلات و حلشون!!!!!
پس میبینم یه دکتر برا یه نفر میتونه دو نتیجه متفاوت بده!!!!
من با وجود تجربه منفی با دکترم عوضش نکردم چون مطمئن بودم با هر دکتر دیگه ای میکرو کرده بودم منفی میشد چون مشکلاتم رو نشده بودن!!!!!
اما اگه بار دومم دکترم بررسیهای تکمیلیو انجام نمیداد جا داشت عوضش کنم چون دلیلی نداشت تسلیم بشم تا دوباره یه منفی به پروندم اضافه کنه!!!!!
امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم!!!!!
خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2740
تورک جان صحبتهات خیلی کامل بود ولی عزیزم هر دکتری آزمایشهای ایمنی رو نمی نویسه،یعنی پی به مشکل نمی بره. من این راه رو داشتم با دکتر اشرف معینی برای بارسوم طی می کردم ،که خوشبختانه با عوض کردن دکترم به دکترعارفی به این مشکل پی برد که برای انتقال باید ازسرم آی وی جی استفاده کنم ،توکل به خدا تا الان که ازش راضی بودم امیدوارم که نتیجه + بگیرم .
مرمر جون منم دقیق همینو گفتم...... منظورم این بود اگه بعد یه منفی نخواد بررسی کنه جا داره عوضش کنی و بری سراغ دکتری که میدونی بررسی میکنه!!!!! متاسفانه اکثر دکترا تا دو سه بار منفی رضایت نمیدن بنویسن..... من تو تاپیک دوستای منتظرو تشویق میکنم لااقل اگه دکترت نمینویسه بدین یه دکتر عمومی بنویسه و اگه دیدین مشکل دارین و دکترتون اهل بررسی و تحلیل این آزهای تکمیلی نیست برین سراغ کسی که اهمیت میده.....
خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
حتی از دوستان تو تاپیک میکرو کسایی هستن که حتی قبل انجام اولین میکرو رفتن این آزارو دادن و معلوم شده مشکل دارن و این باعث شده همون بار اول نتیجه + بگیرن..... به من باشه من همه رو تشویق میکنم اولین کاری که قبل شروع سیکل انجام میدن انجام آزهای تکمیلی باشه..... به خدا میارزه حتی انجام بدن ببینن مشکلی نداشتن.....
مرمر جون نتیجه میگیری و به سلامتی در آغوش (آغوششون) میگیری..... منم تا ۶ ماه سرم و تا آخر بارداریم سلکسان داشتم..... توکلت به خدا باشه..... مهم اینه خودت و دکترت هر کاری لازم بوده انجام دادین..... باقیشو بسپار به خدا عزیزم....
من دوبار رشت.سومی با تشویق انا جون ایمنی ام مشکلش معلوم شد اسپرم مون بسیار ضعیقه.روز پانکچرم توی بیمارستان ابان به شوهرم گفتن.باطرازی سه جنین انتقالدادم هیسترو سرم جی سی اف ام داشتم ولی منفی شدم.یه پسر سیزده ساله دارم
مرمر جون دکترم ط ر ا ز ی بود..... الان یه دخمل مامانی دارم لالا تشریف داره و هر آن بیدار بشه و می می بخواد...... خدا قسمت تک تک دوستای منتظرمون بکنه!!!!! فدات افسون جون..... راستی افسون جون تحربه دوستمون شایلی رو دیدی؟ کاش شمام پی جی اس انجام بدین..... ظاهرا شایلی میگفت کاریوتایپشون مشکل نداشته اما جنینا تو پی جی اس معلوم شده اکثرا مشکل داشتن.....
من دکترم دیباوند بود اهواز بار اول شکر خدا باردار شدم برای پانکچر ۲۵ تخمک خوب داشتم و ۱۴ تا جنین تشکیل شد ۳روز بعد هم ۲تا جنین انتقال دادن که هر دو گرفت ولی قلب یکیشون تشکیل شد
خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند
2706