2737
2739

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه

من می‌خوام سزارین شم تو خصوصی نمی‌دونم چیا با خودمم ببرم کسی بوده جدیدا زایمان کرده باشه ،بیمارستان چیا میده میشه راهنمایی کنید منو

زنگ بزن به بیمارستان  بپرس من. بیمارستان نیمه دولتی بودم 

دوستم خصوصی به من همه چی داده بودن به دوستم هیچی 

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام. مبارکه ان شالله زایمان راحتی داشته باشی

من دی ماه زایمان کردم. مدارک شخصی و پرونده زایمان و وسایل بچه و این جور چیزا

برای خودم حوله شخصی، روکش توالت فرنگی،شورت سرجی فیکس، پد بد از زایمان بردم که هیچکدوم استفاده نشد و گفتن تا زمانیکه اینجا هستی تامینش با بیمارستانه.

خوراکی هم کمپوت گلابی و انجیر بردم

چون روز بعدش قبل از ترخیص عکاسی داشتم لباس و لوازم ارایش و اتو مو و اینا رو بردم.

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2731
زنگ بزن به بیمارستان  بپرس من. بیمارستان نیمه دولتی بودم  دوستم خصوصی به من همه چی داده ب ...

عزیزم مثلا میگی همه چی چیا دادن ،دیگه خودت چیزی نبردی

سلام. مبارکه ان شالله زایمان راحتی داشته باشی من دی ماه زایمان کردم. مدارک شخصی و پرونده زایمان و و ...

سلام ممنون عزیزم،انشالله که خدا نی نی شمارو هم نگه داره گلم ،یعنی وسایلایی که بردی بکارت نیومد ؟؟

سلام. مبارکه ان شالله زایمان راحتی داشته باشی من دی ماه زایمان کردم. مدارک شخصی و پرونده زایمان و و ...

منظورم اینه بیمارستان بهت وسیله داد اون لباسارو اونجا تن نی نی کردی

سلام ممنون عزیزم،انشالله که خدا نی نی شمارو هم نگه داره گلم ،یعنی وسایلایی که بردی بکارت نیومد ؟؟

ممنونم

نه همه چی تو بیمارستان دادن اونا رو خونه استفاده کردم. فقط خوراکیام که همون کمپوتا بود و خرما و نسکافه 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738
منظورم اینه بیمارستان بهت وسیله داد اون لباسارو اونجا تن نی نی کردی

برای نوزادم، لباس ست بیمارستانی خریده بودم، گفتم پتو و لباس نوزاد رو نمیخوام. بعد از دنیا اومدنش دخترمو بردن اتاق نوزادان، ‌ما هم لباسایی که خودمون داشتیم رو دادیم اتاق نوزادان بهش پوشوندن. برای بچه یه کلاه، چند تا پوشک با زیرانداز دادن

ممنونم نه همه چی تو بیمارستان دادن اونا رو خونه استفاده کردم. فقط خوراکیام که همون کمپوتا بود و خرم ...

دست گلت درد نکنه عزیزم الهی عاقبت بخیر شب🥰

دست گلت درد نکنه عزیزم الهی عاقبت بخیر شب🥰

ممنونم❤️

برای نوزادم، لباس ست بیمارستانی خریده بودم، گفتم پتو و لباس نوزاد رو نمیخوام. بعد از دنیا اومدنش دخت ...

ممنونم ازت عزیزم خدا حافظ نی نی گلت باشه عزیزم ❤️😘

بستگی به بیمارستانت داره من چند وقت پیش خصوصی بودم اما خب بیمارستان ما چیزی نداد.

دمپایی و لباس بیمارستان خریدیم. 

پد بهداشتی، ش و ر ت یکبار مصرف، شیاف که خودشونم داشتن می‌ذاشتن، دستمال کاغذی، دستکش یکبار مصرف، پلاستیک فریزر، لیوان یکبار مصرف و شیشه‌ایی،قاشق و چنگال، من یه بشقابم گذاشتم، فلاکس، لباس بعد ترخیص، سونو ان تی و اخرین سونو و روتین اول، شناسنامه ها، پد بهداشتی، لباس برای بچه دو دست، دستکش و کلاه حتما ببر، من لباس خنک برده بودم برا نی‌نی سرد بود چون پکیج روشن بود، پتو نازک و کیسه خوابم ببر، پنبه و یه اسپری اب داشته باش بچه کثیف کرد با پنبه و اب همراهت پاکش کنه، شیشه شیر، کافی نسکافه و تی بگ هم داشته باش خواستی پاشی بعد بخوری، فقط از همون اول که تونستی غذا بخوری با مشورت پزشکت کمپوت آناناس بخور برا زخم عالیه، من یادم رفت بخورم.

چیزی یادم اومد می‌نویسم. 

هموقتی با پسرکم بازی میکنم بهش میگم چق چق چق ، شوشولی شوشولی پسرکم قهقه میزنه چقد راحت میخنده به این کلمات بی معنی ...                                 حالا بعد از مدت ها دومی تو راهه آرزو می‌کنم هر چی صلاحه همون بشه، آرزو می‌کنم همه اونایی که دوست دارن زودتر بچه‌شونو بغل کنن
ممنونم ازت عزیزم خدا حافظ نی نی گلت باشه عزیزم ❤️😘

خیلی ممنونم

همینطور شما و کوچولوی عزیزت

بستگی به بیمارستانت داره من چند وقت پیش خصوصی بودم اما خب بیمارستان ما چیزی نداد. دمپایی و لباس بیم ...

عزیزدلم ممنونم ازت چقدر کامل توضیح دادی ی دنیا سپاس،ایشالا که خدا حافظ نی نی نازت باشه و همیشه سلامت باشه 🥰❤️

2706