2733
2739
عنوان

درمان سقط

130 بازدید | 20 پست

سلام بچه ها، من بارداری اولم پوچ شد و بارداری دومم هم بخاطر تشکیل نشدن قلب سقط شد، کیا مثه من بودن و بعدش بچه ی سالم آوردن ؟ درمان کردین یا همینجوری سالم شد؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خوش بحالش من شرایط رفتن به کربلارو ندارم

مامان منم تاحالا نرفته 

ولی اون زمان ک پول جمع میکردن بر ضریح اون موقع از ایران فرستاده کربلا

میتونید از من برای مهارت های زندگی و توسعه فردی بانوان کمک بگیرید .
2740
اخه بعضیا میگن سقط بی دلیله و دفعات بعدی مشکلی پیش نمیاد

سقط اول بی دلیله دومین سقط بی دلیل نیست 

شما ۱۰۰ درصد بدنت مشکل ایمنی یا انعقادی داره حتما باید ازمایشات هورمونی و ایمنی و انعقادی بدی 

و اینکه همسرت ازمایش اسپرم و شکست اسپرم بده شایدم مشکل از همسرته

سقط اول بی دلیله دومین سقط بی دلیل نیست  شما ۱۰۰ درصد بدنت مشکل ایمنی یا انعقادی داره حتما بای ...

نمیدونم اما خودم قبل بارداری آزمایشات رو دادم سالم بودم فقط یه مشکلی بود فکر کنم بخاطر اونه

من آزمایش خون دادم توی آزمایشم پلاکت هامو خیلی کم نشون میداد، اما چندتا آزمایشگاه رفتم گفتن پلاکت ها اصلا کم نیست فقط اینقدر خونت سریع منعقد میشه که شمردنشون سخت میشه بعد گفتن این اصلا مشکلی نیست نه برای خودت نه برای بارداری ،حتی دکتر داخلی هم گفت این مشکل نیست ،اما دکتر زنان گفت باید دارو بخوری من توجه نکردم

باور کن بهش متوصل شو 

منن خیلی به ائمه اعتقاد دارم ،تمام زندگیم رو ازونا دارم ، خواهر خودم بعد دوتا دختر که میخواست بچه بیاره دکترا بهش میخندیدن گفتن محاله دیگه بچه بیاری چون هم سنش بالا بود هم دیگه ذخیره تخمکش خیلی کم بود اما به امام حسین توسل کرد و الان یه پسر خیلی قشنگ و سالم داره

نمیدونم اما خودم قبل بارداری آزمایشات رو دادم سالم بودم فقط یه مشکلی بود فکر کنم بخاطر اونه من آزما ...

شما مشکل ایمنی و انعقادی داری ۱۰۰ بار دیگه هم باردار شی بدون درمان نمیمونه برات حتما باید امپول و دارو مصرف کنی فقط‌خودتو و رحمت و داغون میکنی شما مشکل انعقاد خون داری باید امپول ضد انعقاد بزنی تا اخر بارداری ولی وقتی قلب تشکیل نمیشه یعنی سیستم ایمنی بدنت به جنین حمله میکنه و از بین میبرتش باید درمان کنی بعد باردار شی و حین بارداری هم دارو باید بخوری 

2706