2752
2734

یه سری رفتم متخصص اورژانس شمارشو بهم داد 

کیوت و مهربون بود اما حیف من اهلش نبودم  

احتمالا وقتی ، از درد میوفتی رو زانوت من خیلی دور از توعم ، روی زانوی خودم.💙🪼 https://t.me/FaalHoosh_bot?start=1159340394

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دماغم تا کجا اویزون بود تب داشتم دکتر عمومی رفتم دستش کرد از زیر لباس ضربان قلب گرفت بعد یه جوری ام نگاه کرد من با دماغ قرمز و پیشونی داغ واقعا جذابیتی نداشتم😂

جفت شیش هم که بیاری اگر به موقع نباشه به درد نمیخوره.....ــــــــــآخرش یه مشت خاکه و یه فکر آــــــــزاد
چطوری داد مگه خودش بخیه نمیزنه

چرا. خب بعدش نخه برای من شد 🤣

نسلی عاشقت شد که هرگز تو را ندید🖤لطفا اگر با نظرم مخالفی ریپ نزن.با احمق بحث نمیکنم اگر ریپ نزدم حتما حجم حماقتت خیلی بوده. متنفرم از خانمایی که میان تو تاپیک بقیه قربون صدقه شوهرشون میرن، مثلا طرف تاپیک زده شوهرم تو جمع ضایم کرد پست میزاره قربون شوهر خودم که تا حالا ضایم نکرده، تاپیک میزنن شوهرت بهم پول نمیده یکی میاد میگه قربون شوهر خودم که همه کارتاش دست خودمه😐😂بیزار از کلمه آقایی و اونایی که آقایی میگن. جهان سوم جایی است که خانماش اندازه النگوها تو دستشون دندون خراب تو دهنشون دارن
2731

من قبلنم گفتم تو یه تاپیک دیگه متخصص داخلی با ۲۷ سال اختلاف سنی هر چه هیز بازی میکرد و سرتاپا رو ورانداز میکرد محل نمیزاشتم دید اهلش نیستم پیشنهاد ازدواج داد مرتیکه ی خرفت. هنوزم حالم بهم میخوره ازش اینقد با حرص و ولع کل اجزای صورتو تک به تک چن بار نگاه میکرد

ما را به سخت جانی خود این گمان نبود...💔
دندانپزشک منو با یه من عسل نمیشه بخوری منم در حین کار کلا چشامو میبیندم نترسم

واااای خدا من دندانپزشکی که میرفتم پیشش عشق بود عشششق 

خفن خیلی شوخ اصلا رفیق بود 

انقدر دلم براش تنگ میشه که به سرم میزنه پاشم برم تهران فقط ببینمش 

سنشون بالا بودا اما خیلی دوست داشتنی و صمیمی بودن

انقد صمیمی بودیم اگر کارایی که میگفت و انجام نمیدادم سیلی میزد نامرد     

همیشم من تایم صبح زود نوبت داشتم هی میگفت پاشو بیا صبحانه بخور با ما    

احتمالا وقتی ، از درد میوفتی رو زانوت من خیلی دور از توعم ، روی زانوی خودم.💙🪼 https://t.me/FaalHoosh_bot?start=1159340394
2740

یه دکترهدعوضی بودبالای ۸۰سال سنش بودمن میرفتم مطبش دلسوزانه رفتارمیکردازبابام بزرگتربودمنم فکرمیکردم چون سنش زیاده هیچ حسه بدی نداره بعدچندین باربرای مشکلم رفتم هربارحرف میزدمیگفت سرکارمیری میگفتم نه میگفت بیااینجاکارکن میگفتم نمیشه بچه دارم میگفت عیب نداره بچتم بیار!سری بعدرفتم گفت شوهرداری گفتم بله وقتی بچه دارم قطعاشوهرهم دارم که داریم باهم زندگی میکنیم...کم کم دیدم حرفاش خیلی شخصیه دیگه نرفتم تااینکه دوباره به مشکل خوردم شوهرم اصرارکردببرمت نمیخواستم برم رفتم جای دیگه قبول نکردن گفتن بایدیه ماه قبل وقت بگیری شوهرم بزوربرداونجا...دکتره به شوهرم گفت شمابفرماییدبیرون من به شوهرم اشاره کردم نره اماشوهرم رفت..بعددکتره گفت این چی داره کم سن وساله فقط قیافه داره الان همه دنباله مردای پخته وپولدارن ببین من زن ندارم طلاق بگیربیازنم شوسرتاپاتوغرقه پول وطلامیکنم فلان خونه توشمال شهروبنامت میکنم زدم تف کردم توصورتش اومدم بیرون به شوهرم چیزی نگفتم دیگه ام نرفتم

ولی خدایی بعضیا خیلی چندشن اه اه

تازه دست بردارم نبود قبل از اینکه جریان خواستگاری پیش بیاد برام پرونده تشکیل داده بود یه سری اطلاعات مثل شماره موبایل و ادرس اینا ازم گرفتن یه بار دیدم گوشیم زنگ خورد دیدم بعله آقا خودشه کلی فحشش میدادم باز یه هفته بعد زنگ میزد انگار نه انگار. تا یه ماه همین روال ادامه داشت هرهفته با وجود اینکه فحشش میدادم زنگ میزد باز

سری آخر تهدیدش کردم ازت شکایت میکنم تا دیگه دست برداشت.اینا فک میکنن همه چی پوله 

ما را به سخت جانی خود این گمان نبود...💔