2737
2734
عنوان

فروش فوری با قیمت پیشنهادی شما

4 بازدید | 2 پست
فروش فوری با قیمت پیشنهادی شما
ما رسم دوستیمان مثل نان در سفره نیست که گرمش در سفره دل و سرد و بیاتش سهم نمکی! چه گرمای حضورت چه سرمای نبودنت را دوست دارم.
نفس نفسآنلاین پست ها : 1861عضویت:1392/6/4 0 تخت و کمد کودک که چون پسرم و هنوز از شیر نگرفتم اصلا ازش استفاده نکرد و حتی یک بارم روی تشکش نخوابید تشک خوش خواب جنس عالی رنگ قرمز مشکی مدل زی یگولو تخت متحرک و ثابت دو حالته هست .... تخت دو نفره خودم با میز ارایش و یه آینه بزرگ و دراور جمعا چهارده کشو بزرگ و جادار قرمز مشکی دورتادور تخت چرم مشکی پایه ها فلزی اسپرت و خوشگل ... میز تحریر یا کامپیوتر کاملا نو و استفاده نشده با صندلی چرم مشکی نو قرمز مشکی .... کتابخانه هفت طبقه قرمز مشکی کاملا نو ... فرش اسپرت نه متری مشکی و طوسی ...
ما رسم دوستیمان مثل نان در سفره نیست که گرمش در سفره دل و سرد و بیاتش سهم نمکی! چه گرمای حضورت چه سرمای نبودنت را دوست دارم.
از طریق ت ل گ ر ا م میتونید عکسهارو ببینید و میتونید حضوری ببینید ۰۹۳۶۹۰۴۰۲۵۱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷