2737
2734
سلام به همه دوستان من الان پیش دکتر نادری میرم. هر وقت میام خونه تا 2 روز حالم گرفته هست از بس همه احتمالات و چیزای بد رو برام توضیح میده . به نظرتون دیگه کدوم دکتر خوبه تو صارم ؟ می تونم عوض کنم پرونده ام رو میدن؟
یه چیز دیگه هم اینکه دکتر نادری خیلی آزمایش می ده دیگه کلافه ام کرده از هر کی می پرسم این آز ها رو فقط من انجام دادم. در مورد دکتر شاه حسینی خیلی شنیدم. ولی اینجا چیزی پیدا نکردم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دکتر شاه حسینی افتضاحه....
دکتر نبوی و کرم نیا خوبن
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُ‌وا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِ‌هِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ‌ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿٥١﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ‌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿٥٢﴾ میشه برای سلامتی نی نی من و نه ماه حاملگی بی دردسر برام دعا کنید.
سلام ملینا جون
من پارسال دی ماه تو ماه 7 بدلیل فشار خون رفتم صارم و در حالیکه هیچ امیدی نداشتم و چند تا دکتر معروف بیرون از بیمارستان بهم گفتن نمیشه کاری کرد و بدترین احتمالا رو دادن اونجا الان شکر خدا من و بچم سالمیم
دادن آزمایشای مختلف اصلا بد نیست و دکتری که میگی همه احتمالات و در نظر میگیره اما اینکه همه رو برات توضیح میده قبول دارم که برا خانوم حامله خیلی استرس زاست.
من خودم وقتی رفتم دکتر شیفت خانوم دکتر میر عنایت بودن که هیچ شناختی ازشون نداشتم اما خود دکتر صارمی هم اومدن و نظر ایشون و درمورد من تایید کردن.بپرس ببین چه روزایی هستن اما پارسال چون بچه کوچیک داشتن و شهرستان می رفتن دو روز عصر و شب بودن.هم اخلاقشون حرف نداره هم کارشون.
بازم برات آرزوی موفقیت و سلامتی میکنم.ایشالا زایمان خوبی داشته باشی.ببخشید طولانی شد
2740
عزیزم ازمایش زیاد بد نیست.
من خودم اگه تو همین ازمایشات یه موردی رو نمفهمیدم برای نی نی مشکل پیش میومد.من الان هفته 8 هستم و پیش دکتر نادری میرم.منم اول فکر میکردم این همه ازمایش فایده نداره.ولی الان خدا رو شکر میکنم که خیلی زود فهمیدم.در ضمن خودت و نینی نازتو بسپر دست خدای مهربون.هرچی بخواد همون میشه و همیشه دعا کن بهترین چیزا رو برات بخواد. ایشاا... بارداری و زایمان راحتی داشته باشی
در دنیا تنها چیزی که ابدیست عشق است.........
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=52576 سلام ملینا جون این تجربه شخصی من از طبابت دکتر شاه حسینی هست . فقط از خدا میخوام که کسی گرفتار این جلاد نشه. خواهر بیچاره من مشکلاتش همچنان ادامه داره به حدی که امروز دکتر صارمی شخصا ویزیتش کردو پرونده اش رفت زیر نظر خودش . انقدر که این دکتر دوباره چرت و پرت گفت
بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن
منم بیمار دکتر نادری هستم

تازه به ایشون مراجعه کردم ..... ببخش ملینا جون اما به نظر من خیلی هم آرامش میده به آدم.... البته به نظر من هنوز برای قضاوت قطعی زوده اما برای من که قبلا زیر نظر یه دکتر معروف دیگه بودم خیلی بهتره
ملینا جون منم 1 سال و نیمه زیر نظر دکتر نادری ام از بعد از سقطم تا الان حدود 5-6 نفر رو به ایشون معرفی کردم جز یکی همه راضی بودن اتفاقا من با ازمایشاتم خیلی راحتم یعنی همین ازمایشاتی که بعد از سقط به من داد (درحالی که دکترهای دیگه می گفتن نمی خواد) باعث شد من مشکلم رو بفهمم درمان کنم بعد اقدام به بارداری کنم خدا رو شکر الان 24 هفته هستم و تا الان همه چیز اوکی بود ............ به نظر منم ارامشش بیشتره و کلا دکتر دقیقی هست
آپلود دائمی هر گونه فایل در http://up.sabzdownload.com/