2737
2739
عنوان

از همیشه نا امیدترم

44 بازدید | 109 پست
من هیچ وقت ادم بچه دوستی نبودم هیچ وقت با دیدن بچه ذوق نمیکردم وقتی هم ازدواج کردم به همسرم اینو گفتم زندگیمون عاالی بود همه چیز سرجاش خونه همیشه مرتب هرجا دلمون میخواست میرفتیم مسافرت گردش مهمونی هرکاری دلم میخواست میکردم ورزش کتاب خوندن فیلم دیدن …… 4 سال بعد از ازدواج باردار شدم با یکبار نزدیکی بدون جلوگیری الان پسرم 25 ماهشه من تو این 25 ماه زجر کشیدم شکنجه شدم پسرم فوق العاده شیطون و بدقلقه دیگه با هیچ کس رفت و امد نداریم هیچ جا نمیریم من حتی اجازه دسشویی رفتن هم ندارم افسرده شدم عصبی شدم با کاراش هیچ تفریحی ندارم بردمش دکتر براش رسپریدون و ریتالین نوشت رفتم داروخانه داروهاشو بگیرم دکتره بهم گفت تو در حق بچت جنایت میکنی که این داروهارو بهش میدی خیلی خستم هرشب که میخوابم دعا میکنم صبح دیگه بلند نشم ولی بازم صبح میشه و من با صدای جیغ از خواب میپرم 3 روز پیش فهمیدم دوباره باردارم جلوگیری سفت و سخت هم کردم تو این 3 روز انقد خودمو زدم و گریه کردم که مرگمو دیدم خواستم سقطش کنم دلم راضی نمیشه دلم براش میسوزه دلم برای خودم میسوزه دلم برای پسرم میسوزه برام دعا کنید یا بمیرم یا آرامش پیدا کنم دیگه نمیتونم اینجوری ادامه بدم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
عزیزم, خداروشکر شما زندگی خوبی دارید, و قبل بچه دار شدن احساس رضایت داشتید.
نگاهتون نسبت به بچه داری متفاوته, کاش به جای غصه خوردن و ناراحتی, بچه رو هم ادامه خوشبختی تون و نعمت بزرگتر خداونی ببینی.
جان زنده دلان سعدیا که ملک وجود***نیارزد آنکه دلی را زخود بیازاری.
خدا بهت ارامش بده عزیزم اما یه تلنگر بهت بزنم ناشکررری نکن خدا بهت موجودی سالم داده مبادا با ادامه کفر و ناشکری بلایی سرش بیاری که یه عمر ببینی و بسوزی یا دومی که تو راهه ناقص به دنیا لیاد ببخش که صراحتا گفتم لازم دیدم....حلالم کن پاشو دختر ..... دنیا رو جور دیگه ای ببین همینکه شوهر خوبی داری .و بچه ای سالم موظف به شکر گذاری هستی
صبر اوج احترام به حکمت خداوند است ......
2738
بچه بدقلق ادمو پیر میکنه.افسرده هم نباشی افسرده ات میکنه.من یه شب که پسرم تا صبح بی نق بخوابه فرداش,بمب انرژیم اما تو این دو سال شاید ده بار بوده.اونی که بچه اروم داره درک نمیکنه
شیدا جان, اگر نمیتونی عاشق پسرت باشی, یا بچهاای که در راهه, حداقل بهش اسیب نزن. بچه امانت خداست. با پای خودش که نیامده عزیزم.
جان زنده دلان سعدیا که ملک وجود***نیارزد آنکه دلی را زخود بیازاری.
2706