2737
2739
عنوان

پیانو یا گیتار

542 بازدید | 22 پست

به هردوتاش به شدت علاقه دارم 

پیانو هم الان نمیتونم بخرم تا چندسال دیگه

اما از یه طرفی هم این روزا هرکیو میبینی دسش یه گیتاره و اینکه به نظر شما تو کدوم میشه سریعتر پیشرفت کرد با وجود اینکه تو هردو علاقه هی و اینکه صدامم بد نیس و دوست دارم باهاش بخونم 

گیتار خیلی سخته پیانو درجه سختیش اسون تره

من گیتار کار میکردم ول کردم

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

گفتن لایک کن سوال منم هست 

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

گیتار خیلی سخته پیانو درجه سختیش اسون تره من گیتار کار میکردم ول کردم

خب بستگی داره کدوم سبک کار کنی و تا چه حد بخوای حرفه‌ای پیش بری 

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2728

منم مثل توعم تا یه ماه دیگه گیتار میخرم یاد میگیرم تا چند سال بعدم پیانو

می دانی؟! یک وقت هایی باید روی یک تکه کاغذ بنویسی تعطیل است، و بچسبانی پشت شیشه افکارت. باید به خودت استراحت بدهی، دراز بکشی، دست هایت را زیر سرت بگذاری، به آسمان خیره شوی :) و بی خیال سوت بزنی. در دلت بخندی به تمام افکاری که پشت شیشه ذهنت صف کشیده اند،آن وقت با خودت بگویی بگذار منتظر بمانند....
خب بستگی داره کدوم سبک کار کنی و تا چه حد بخوای حرفه‌ای پیش بری 

نه من حتی از کسی هم که دوتارو کار میکرد پرسیدم گفت گیتار سخت تره 

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
2738
عزیزم مگه میشه بدون اینکه پیانو بخری کلاسشو بری؟ مگه نباید تو خونه تمرین کرد؟ 

حرف شما درسته ولی میشه با پیانو دیجیتال و یا اونایی که ارزونتره شروع کرد تا برسه به پیانو حرفه ای و گرون

حرف شما درسته ولی میشه با پیانو دیجیتال و یا اونایی که ارزونتره شروع کرد تا برسه به پیانو حرفه ای و ...

آخه منم پیانو خیلی دوست دارم ولی فعلان نمی تونم اینقدر هزینه کنم چون ارزون ترین پیانو الان حدود 150 , 200 

گفتم شاید میشه بدوم اینکه خرید بریم کلاس یادبگیریم بعد بخریم😅 

نه من حتی از کسی هم که دوتارو کار میکرد پرسیدم گفت گیتار سخت تره 

اگه واسه و تفریح بخوای پاپ یاد بگیری تو شیش ماه اوکی میشی اما اگه بخوای حرفه‌ای کار کنی و به قولی یه چیزی بشی تو موسیقی ممکنه خیلی طول بکشه منظورم اینه به خود فرد هم بستگی داره ممکنه برای یکی خیلی سخت باشه واسه یکی خیلی هم سخت نباشه 

2706