2733
2734

سلام دوستان من امروز عکس رنگی رحم دادم اینو نوشتم برای خانومایی که میترسن من از روز پنجم پریودم قرص انتی بیوتیک خوردم امروزم دوساعت قبل عکسبرداری شیاف دیفنوفناک زدم رفتم اونجام ی ربع قبل عکسبرداری مجدد شیاف زدم به پرستار گفتم که خیلی میترسم من واقعا تا صبح نتونستم بخوابم از ترس همش گریه میکردم که چرا خدا میخواد بچه بده من اینقدر باید اذیت بشم خلاصه پرستار هرکاری که میخواست انجام بده به من توضیح میداد مایع رو هم که میخواست بزنه گفت فقط تند تند نفس عمیق بکش و خودتو کامل شل کن واقعا راحت بود فقط موقع ریختن مایع زیر دلم و شکمم تیر کشید که ۳۰ ثانیم نشد دوبار این کارو انجام دادو تمام من اصلا صدام در نیومد میخوام بگم خیلی ریلکس باشید اصلا نترسید همش چرته که میگن درد شدید داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه چرت نیست آستانه تحمل درد خانمها اپراتور نوع تزریق و مراکز باهم فرق دارن 😁 خداروشکر شما راحت ب ...

اره تو سه مرحله تزریق کردم خودشم میگفت بدنا فرق میکنه چندروز پیش یکی در حین تزریق غش کرده☹️