2733
2734
عنوان

اجاره سوئیت شخصی در کیش

7041 بازدید | 9 پست
سلام من دوسال که دارم میرم سوئیت خودم که خیلی راضی بودم همون قدر هم دادم شبی 70 تومان تو شهرک صدف تو عید و مراسم دیگه گران تر هم میشه خیلی هم تمیز و راحت بودم ما که دیگه عادت کردیم همیشه میریم سوئیت واسه غذا هم برامون به صرف تر بود حالا میگم هتل یه صبحانه میده اینجا نداریم ولی ما از تهران شکر و چای بردیم اونجا هم سوپر سر کوچه بود مربا و شیر و.خریدیم واسه ناهار و شام هم همین جور بودیم ناگت از تهران بردیم و مایع ماکارانی اونجا یه ماکارانی گرفتیم و درست کردیم یه شب هم رفتیم بیرون شام
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
با سلام به هموطنان عزیز
قابل توجه آنهایی که سوییت شخصی در کیش اجاره کردند راضی نبودند خب حق دارند واقعا کثیف و بدون امکانات می باشد ولی مژده بدام که هتل آپارتمان ما لوکس مجهز با تمام امکانات و نازلترین قیمتها در خدمت هموطنان عزیز ایران زمین میباشد لطفا جهت اطلاعات بیشتر از وب سایت ما دیدن فرمایید یا با تلفن : 09347695480
07649318640
www.kishvilla.com

خانمی من قبلا برای اجاره سوئیت در کیش از اینجا استفاده کردم، برو ببین تو سایتشون برای اجاره سوئیت در مشهد یا رزرو سوئیت در مشهد،  اجاره آپارتمان مبله در مشهد و یا اجاره آپارتمان مبله در تهران، اجاره خانه مبله در تهران هم دارند. لینکشون روشون گذاشتم عزیزم.

ممنون

من همسر جان برای اجاره سوئیت در کیش از موسم استفاده کردیم و خیلی راضی بودیم. به لحاظ نظافتی عالی هست ما تا حالا 5 تا سفر رفتیم با موسم هم کلی ارزون تر از هتل درمیاد. هم اینکه میتونین روزهای بیشتری بمونین چون هزینه سوئیت قابل مقایسه با هتل نیست. مگر اینکه جای خیلی لوکس بخواین که خب گرون تر از هتل میشه.

2740