2752
2734
عنوان

بچه اش هست که سنجش دوم هم قبول نشده باشه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 722 بازدید | 35 پست

سلام عزیزم  می دونید چیه این تستها برای کلاس اول هستش  و خیلی وقتها چون دانش اموز پیش دبستانی نرفته درست همکاری نمی کنه و امتیازش کم میشه و به اشتباه در سنجش رد میشه نگران نباشید من مدیر مدرسه هستم و از این موارد زیاد دیدم

سلام عزیزم  می دونید چیه این تستها برای کلاس اول هستش  و خیلی وقتها چون دانش اموز پیش دبست ...

توروخدا بگین باید چیکار کنم؟

گرفتاری این دنیا از این است که نادان از کار خود اطمینان دارد و دانا از کار خود مطمئن نیست.♋️
سلام عزیزم  می دونید چیه این تستها برای کلاس اول هستش  و خیلی وقتها چون دانش اموز پیش دبست ...

سنجش بعدی رد بشه چی میشه؟؟

گرفتاری این دنیا از این است که نادان از کار خود اطمینان دارد و دانا از کار خود مطمئن نیست.♋️
2731
توروخدا بگین باید چیکار کنم؟

اصلا نگران نباشید به مرکز سنجش منطقه تون بگید تمایل دارید سال دیگه که میخواد بره کلاس اول تست ازش بگیرن اگر قبول نکردند بگید تست مجدد بگیرند ولی اصلا به فرزندتون استرس وارد نکنید ؛نوه خود من دی ماه ۹۶ هست امسال برای پیش دبستانی  رفته بود تست ؛با وجودی که فوق العاده باهوشه ولی استرس داشته خانمی که تست میگرفته میخواسته براش بزنه عدم همکاری و یک جلسه دیگه بیاد که دخترم خواهش کرده که مجددا سوالها رو بپرسن و نوه ام ارامش پیدا کرده همه را جواب داده 

اصلا نگران نباشید به مرکز سنجش منطقه تون بگید تمایل دارید سال دیگه که میخواد بره کلاس اول تست ازش بگ ...

اگه قبول نشه سنجش دوم رو من چیکار کنم؟

به خدا پسرم خیلی باهوشه نکه خودم بگم

اعداد رنگ فصل 

حتی اعداد رو‌معکوس میشمره

سلام میشه بگید کسی که پیش بره سنجش برا کلاس اول هم باید بره؟؟

بخدا حالم از قوانین آموزشی داره بهم میخوره چیه بابا بساط سنجش

واقعا دارم کم میارم با استرسی که بهمون میدن

میگه پسرت از نظر هوشی مشکل نداره ولی حواسش تو کلاس جم نیس ذهنش جای دیگس

چیکار کنم مردم از استرس خابمم نمیبره که ی کم کمتر فکر کنم دیوونه شدم بخدا

سلام میشه بگید کسی که پیش بره سنجش برا کلاس اول هم باید بره؟؟ بخدا حالم از قوانین آموزشی داره بهم م ...

نه همون ی بار سنجش میکنن اگر پیش. قبول شده دیگه اول لازم نیست بره سنجش

همتا اسم خـودمه♥
اگه قبول نشه سنجش دوم رو من چیکار کنم؟ به خدا پسرم خیلی باهوشه نکه خودم بگم اعداد رنگ فصل  ح ...

پسر منم اینا رو بلده

کل حیوانات اشکال هندسی

نقاشی بذاری جلوش ی تیکش ناقص باشه میگه

پازل خودش میچینه

اسم و فامیلش رو بلده

اسم منو باباشو با فامیلمون پدربزرگ مادر بزرگ

رنگ پرچم نشانه ها رو

تو یادگیری هم خوبه

شما منو دلداری میدین

مربیش گفت حواسش بیشتر پیش بزن بزنه نه که کسیو بزنه نه حرفش اینه

پلیس و دزد اینا

گفت بقیه بچه ها گوش میدن اون میپره از جاش بیرون میگه بیای بکشیم بگیرش