2733
2734
عنوان

تا حالا کجا سرمایه گذاری کردید ؟

1220 بازدید | 13 پست

سلام عزیزان خوب و خوشید؟ 

من خیلی دوست دارم جایی سرمایه گذاری کنم البته حقوقم هم خیلی زیاد نیست، ولی در حال حاضر دوست دارم یه مبلغی که دستمه بذارم صندوق یا بانک که بهش سود ماهانه تعلق بگیره، کسی تا بحال انجام داده؟ کدوم بانک و چه نوع حسابی بهتره؟ 

من لوتوس پارسیان گذاشتم

خدایا مواظب بچه هام باش       کار تایپ و گلدوزی انجام میدم.کار با خمیر گل چینی هم انجام میدم. مگنت و سرکلیدی و سر مدادی و پیکسل و ... درست میکنم. پیج اینستاگرام: saraye_miniatory. غرفه باسلام: سرای مینیاتوری. 

طلا يا سكه بخرى خيلى بهتره. ولى اگه ميخواى حتما توى بانك باشه بهت لوتوس پارسيان رو پيشنهاد ميكنم. توى سايتشون درموردش ميتونى بخونى.

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ما چون هدفامون مشخصه تا پولمون به مبلغ مشخصی برسه میزاریم بانک هم سود میاد هم جمع میشه گاهی یکساله گاهیم کمتر تبدیل به زمین یا ملک میکنیم.از نظرخودم منطقیه این کار بعضیا شایذ برن سراغ خرید طلا و سکه اما شخصا سرمایه گذاری رو طلا رو به صورت کوتاه مدت قبول ندارم.ما گذاشتیم شهر بعد ی ماهم امکان برداشت پول هست سودشم ۱۸درصده. چندماه پیش سودش ۲۰.۵بود میشد بعد سه ماهم برداشت

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
لوتوس پارسیان چیه؟ معتبره؟ تا حالانشنیدم

اره معتبره. ی صندوق سرمایه گذاریه. فک کنم سودش ۲۳ درصد

خدایا مواظب بچه هام باش       کار تایپ و گلدوزی انجام میدم.کار با خمیر گل چینی هم انجام میدم. مگنت و سرکلیدی و سر مدادی و پیکسل و ... درست میکنم. پیج اینستاگرام: saraye_miniatory. غرفه باسلام: سرای مینیاتوری. 
طلا يا سكه بخرى خيلى بهتره. ولى اگه ميخواى حتما توى بانك باشه بهت لوتوس پارسيان رو پيشنهاد ميكنم. تو ...

یکم طلا خریدم ولی چندماهه قیمتش تقریبا راکده، در صورتی که اگه بانک میذاشتم ماهانه سود هرچند کم بهش تعلق میگرفت، لوتوس به مثلا بیست میلیون چقدر سودمیده؟ ماهانه سودمیده؟ 

ما چون هدفامون مشخصه تا پولمون به مبلغ مشخصی برسه میزاریم بانک هم سود میاد هم جمع میشه گاهی یکساله گ ...

اره بنظر منم این کار خوبه برای کوتاه مدت ، طلا چندماهه تقریبا نوسان نداره، بانک شهر رو میگی؟ مثلا بیست میلیون چقدر سود ماهانه داره؟ 

2740
یکم طلا خریدم ولی چندماهه قیمتش تقریبا راکده، در صورتی که اگه بانک میذاشتم ماهانه سود هرچند کم بهش ت ...

بله ماهانه ميده. دست كم ٢١ درصد سود سالانه ميده. براى سى تومن پونصد و خرده اى ميده. مبلغش هرماه كمى تغيير ميكنه چون سهام بانك پارسيان هست. ولى هيچوقت كمتر از ٢١ درصد نميشه.البته اگه درست يادم باشه.براى اطمينان ميتونى توى سايت بانك ببينى.

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
اره بنظر منم این کار خوبه برای کوتاه مدت ، طلا چندماهه تقریبا نوسان نداره، بانک شهر رو میگی؟ مثلا بی ...

اره شهر.۲۰تومن ۳۱۰تومن تقریبا

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
ممنون برای بانک پارسیان هست؟ 

بله برا بانک پارسیان.