2737
2739

بچه ها این حرف برای حدود یه سال پیشه

تو شهر ما یه پیتزا فروشی معروف هس ک ما زیاد میریم اونجا 

چ با خانواده چ با دوستام 

هروقت نز دی مغازه میشدم حتی از دوووررر دوررر منو میدید و خودشو مرتب میکرد 

یدونه پسر اونجا هس ک حسابدار اونجاس خلاصه اقا من با خونوادم میرفتم همش بهم لبخند میزد و قیافش خیلیییییی مظلومه ( جوری نگاه میکرد ک خوشم میاد ازت )

بعد اقا خلاصه من یبار با دوستام رفتم همیشه هم من میرم سفارش میدم با لبخند و نگاه های فراوان ثبت میکرد . یبار با خونواده رفته بودیم رفتم سفارش بدم گفت خوبی شما؟

یبار ک با دوستام رفته بودیم سفارش دادیم سفارشمونوخودش اورد اصنم به کسی نگاه نمیکنه خیلی پسر خوبیه

به همه کارگرا هم گفته بود ک منو دوس داره همشون وقتی منو میدیدن پچ پچ میکردن . وقتی با خونواده میرفتیم فقط منتظر یه فرصتی بود شماره بده

اقا یبار ما از مراسم برگشته بودیم شدیدگرسنم بود گفتم بریم لازانیا بگیریم از اونجا

رفتم سفارش دادم و اینا بعد کارت ک دادم کشید بهم گفت شماره بدم میتونی ببری؟ من هنگ کردم ( اخه منم خوشم اومده بود ازش چون چهرش خیلی معصومه ) شبیه اون بازیگر پسر که تو فیلم 5 فوت فاصله ست .

بعد اقا من بعد اینکه لازانیا رو میل کردم مسموم شدم یه هفته اینا نتونستم پیم بدم یکمم گفتم بزا منتطر بشه بعد . 

ادامه داره ..

بعدش اقا من بهش از واتساپ پیام دادم خیلی گرم برخورد کرد گفت خیلی خوشگلی خیلی فیست مهربونه و اینا 

بعد گفت به قران مجید من تا حالا ب کسی شماره ندادم تو مغازه 

خلاصه بچه ها 

ما یه شب صحبت کردیم مفصل و صبح فردا که من گفتم میرم استخر گفت باشه و اینا 

بعد ک از استخر برگشتم همه چی عوض شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کلا نبود تا مصفه شب

شب بهش پیام دادم گفتم نیستی چرا و اینا 

گفت م ماهی یبار اینجوری میشم یخورده ناراحت میشم امروز هم جوری ناراحت بودم ک اصلا سرکار نرفتم گفت شرمنده توروخدا ببخش جبران میکنم

2740
حتما فرقه ای بوده    

👌🏻😂مشکلی داره لابد

هر کس خواست بهم اطلاع بده تا براش قرآن بخونم.در تاپیک های خودم و یا دیگر دوستان میتونید بگید.🙏🏻🌹خدایا قرار ده، بی‌نیازی را در روح و روانم و یقین را در دلم و اخلاص را در عملم و نور را در دیده‌ام و بصیرت را در دینم و مرا به اعضایم بهره‌مند کن و گوش و چشمم را دو وارث من گردان و مرا بر آن‌که به من ستم روا داشته پیروز کن و در رابطه با او انتقام و هدفم را نشانم ده و چشمم را بدین سبب روشن گردان.خدایا گرفتاری‌ام را برطرف کن و زشتی‌ام را بپوشان و خطایم را بیامرز و شیطانم را بران و بدهکاری‌ام را ادا کن و برایم معبودا در آخرت و دنیا درجه‌ای برتر قرار ده.(بخشی از دعای عرفه)

خب

هر کس خواست بهم اطلاع بده تا براش قرآن بخونم.در تاپیک های خودم و یا دیگر دوستان میتونید بگید.🙏🏻🌹خدایا قرار ده، بی‌نیازی را در روح و روانم و یقین را در دلم و اخلاص را در عملم و نور را در دیده‌ام و بصیرت را در دینم و مرا به اعضایم بهره‌مند کن و گوش و چشمم را دو وارث من گردان و مرا بر آن‌که به من ستم روا داشته پیروز کن و در رابطه با او انتقام و هدفم را نشانم ده و چشمم را بدین سبب روشن گردان.خدایا گرفتاری‌ام را برطرف کن و زشتی‌ام را بپوشان و خطایم را بیامرز و شیطانم را بران و بدهکاری‌ام را ادا کن و برایم معبودا در آخرت و دنیا درجه‌ای برتر قرار ده.(بخشی از دعای عرفه)
2706