2737
2734

سلام بچه ها کسایی ک لیزر رفتن میدونن کدوم دستگاه سایناشور یا کندلا جنتل مکس پرو بهتره؟  کسی لیزر کندلا رفته؟؟ 

کندلا

یه قانونی هست که میگه:گاهی هرچقدر بیشتر پافشاری میکنی وبیشتر سمتش میری و درگیرش میشی اون بیشتر از شما دور میشه🧡🍂... پس رها کن بره شاید رسیدن تو رها کردن باشه! به قول جمله ای که تو کتاب کیمیاگر نوشته بود: انچه قسمت توست از کنارت نخواهد گذشت....                                             کارما میگه هرکسی رو بیشتر از لیاقتش دوست داشته باشی بیشتر از لیاقتت ضربه میخوری🤌🪐
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
سایناشور دوجلسه رفتم ولی راهش دوره نزدیک ب خونم دستگاه کندلا هست ب نظرتون خیلی متفاوته تا سایناشور؟& ...

نه گلم همون کندلا برو کندلا آکنه و اینا رو هم میبره فک کنم بهتر باشه من تجربه خودمو گفتم 

تیکر بارداری نیست
نه گلم همون کندلا برو کندلا آکنه و اینا رو هم میبره فک کنم بهتر باشه من تجربه خودمو گفتم 

مرسی عزیزم..  اره منم بااینک سایناشور خیلی درد داشت خیلی باکیفیت و خوب بودش و دوسش داشتم ولی هم خیلی شلوغه مطبشون هم دوره واسه من..  ولی سایناشور عالیه

2706