2737
2734
دیروز تا شب خیلی حالم بد بود از لحاظ روحی بعد شب ساعت 12برقا رو خاموش کردم وهمه خوابین ولی خودم خوابم نمیبرد
به تعداد آدمهای روی زمین فکر ونگرش وجود دارد!! پس این را بپذیر، کسی که تفکرش باتو متفاوت است دشمنت نیست، انسان دیگریست🌹🌹
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
همینطور داشتم نگاه میکردم تو حال میخوابم نگاه کردم دیدم سه چهار نفر قدشون حدود 140-150بود وایساده بودن وسط حال
به تعداد آدمهای روی زمین فکر ونگرش وجود دارد!! پس این را بپذیر، کسی که تفکرش باتو متفاوت است دشمنت نیست، انسان دیگریست🌹🌹
2740
منم خوب چشمامو مالیدم که شاید خواب میبینم یا شاید اشتباه دیدم که دیدم نه واون سه چهار نفر اروم رفتن سمت اشپزخونه
بخدا دیشب نصفه شب دخترم اب میخواست با ترس برقا رو روشن کردم رفتم تو اشپزخونه
2706