2752
2734
شوهرم نیس دوس پسرمه ولی خندشو خیلی دوس دارم

چه قشنگ😍 بمونید برا هم

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
جزئی تر بگووو دوست دارم ویژگی خوبش کامل یادت بیاد

مثلا میاد خونه حتی توقع غذا نداشته هیچوقت. وظیفم نمیدونه. همیشه اول سوال میکنه ناهار داریم؟ بجای اینکه بگه ناهار چی داریم

نداشته باشیم یه کلمه نمیگه چرا میگه چی میخورین بگیرم

2731
اینکه. بدون من بیرون چیزی نمیخوره

😍 چه قشنگ

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

اخلاقشو دوست دارم اینکه هزاران کار هم برام کنه منت نمیذاره و اگه خطا کنم میبخشه بدون اینکه به روم بیاره 

صبوره در برابر بچگیام

میشناستم حتی بهتر از خودم 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 

من شوهر ندارم

ولی بابام همیشه شبا قبل اینکه بخوابه عادت داره میاد تو اتاقم دما رو چک میکنه

یه دور هوا گیری ۵ مین پنجره رو باز میزاره بعد میبنده😁

ایرکاندیشنر هم متناسب فصل تنظیم میکنه

یه دورم روتختی و بالشمو میتکونه

یه لیوان ابم برام میزاره بعد میره اتاق خودشون😁

الان ۲۵ سالمه و از وقتی بچه بودم این کار هرشب بابامه و خیلی دوسش دارم

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)
مثلا میاد خونه حتی توقع غذا نداشته هیچوقت. وظیفم نمیدونه. همیشه اول سوال میکنه ناهار داریم؟ بجای این ...

چقدر مهربونه🥹

دنیا پر از رنج است، با این حال درختان گیلاس شکوفه می‌دهند🌸
من شوهر ندارم ولی بابام همیشه شبا قبل اینکه بخوابه عادت داره میاد تو اتاقم دما رو چک میکنه یه دور ...

اخی جانم

چه پدر مسئولی 

خدا همه ی باباهای نازنین حفظ کنه

منم عاشق حرف زدن بابامم

دنیا پر از رنج است، با این حال درختان گیلاس شکوفه می‌دهند🌸

از ویژگیهاز ظاهریش من عاشق شونه های پهن و رگ دستاشو و گردنشم😍از نظر اخلاقیم صداقتشو خیلی دوس دارم بهیچ عنوان دروغ نمیگه حتی اگه بدونه به ضررشه از نظر روحی روانی بسیار آروم و با شخصیت و در عین حال شوخ طبع و خوش صحبت😌از نظر معنوی مومن و مردم دوست بیشتر به فکر بقیس تا خودش خیلی فداکارو فردین مرامه😍😂وای چه خوبه شوهر من تا حالا انقد دقییق بررسیش نکرده بودم😍🤣اما یه اخلاق گندم داره که میچربه به همه ی خوبیاش اونم اینه که بسیااار لجبازه اح اح اح تفففف حالم بهم خورد😒😂(اینم واس اینکه چشم نخوری شو شو جان😘🤣)

2706